bugün

daglica baskini ni genelkurmay biliyordu

yazar arkadaşarlarımızın, ihmalin sorumlularının faturayı ödemelerini istemeleri gereken yerde, bunun için tsk dan bu ihmalin sorumlularının bulunmasını istemeleri gereken yerde, yazarcanlarımızın bu ihmali yapanları korduklarını gördükçe içim cız ediyor. birde ad hominem'in allah'ını yapmıyorlar mı ortalık tam şenleniyor işte. tek gerçek vatanseverde bunlar zaten. ohh..miss.

a: -dağlıca hede hödö...
b: -hede hödö diyen bu insan'lar, zamanında hede hödöyü yapan insanlar'lar değil midir, bu insanlar'lar hede hödö yü izletirken hede hödöleri nasıl ele geçirdiler haberin var mı? istihbarat servisleri, hedeler hödöler...
a: -efendim, hödöngö meselesi başka, o ayrıca tartışılabilir; buradaki konu hede hödö...yani şehit düşen insanların var olduğu bir ihmalde kimsenin bunun hesabını vermemesi. hede hödönün nasıl ele geçirlidiği, şehit olan insanları geri getirmez. hede hödöyü nerden aldıkları başka başlık altında tartışabilir diyorum ben yine...!
b: -ama uydu hede hödöleri..nereden aldılar onları?!
a: -ehh eytere bea...!

edit: ayrıca iddia değildir. gerçektir. genelkurmay'ın kabul ettiği bir gerçek..!