bugün

eğitimde neden kötüyüz

Son 16 yılda uygulanan eğitim öğretim programları projeleri müfredatları, bitirme doktora tezlerine bakın anlarsınız.
Sonuç olarak; TV ekranlarında konuşan prof. Doç. Sıfatlı insanların (birkaç kişi hariç) bir konu hakkında ortaya koyduğu bilgi yaklaşım bakış açısına bakıp eğitimsiz biri bunlar ile aynı seviyedeyim diyerek cehaletinin farkında bile olmuyor.

Sonuç: son 16 yılda tüm eğitim öğretim programları uygulamaları ile bitirme doktora tezleri çöpe atılıp iptal edilerek yeniden bir değerlendirme yapılanma yoluna gidilmediği için yanlış ve hatalı temel üzerine ne kadar düzgün ve denenmiş geçerli bir program olsa da eğitim öğretim sistemi daha da kötüye gidecek.

En Fundamental düşüncede olan hıristiyan bir ülkede (Vatikan da) isa cep telefonu ile havarileri ile görüştü veya Yahudi bir ülke de (israil) Musa Kızıldeniz'i ışın kılıcıyla yardı denen birini ulusal kanal da çıkarıp konuşturmazlar ya da Germen denen bir millet yok diyen birinin eline mikrofon vermezler.
Burada kalkıp eğitim de neden kötüyüz diye soru sormak bile aptallık...

Veteriner hekimin başarılı bir estetik cerrah operasyonu ile burnunuzu düzeltemezsiniz.

Erich von däniken'i bile şaşırtan insanlar ile eğitim öğretim olmaz.
görsel