bugün

3 ekim 2018 porto galatasaray maçı

...evet. topun olduğu yer bizim için pozisyon. yetinmemizin en önemli sebebi topun olduğu yer. iki, saha kaygan olduğuna göre vurduğumuz topları, bize vurulan topları defans, orta saha iyi takip. kaygan saha çünkü. ve vurmaktan çekinmeyin, tam tersi topa vurmalarına da müsaade etmeyin mesafe tanımaksızın. zaten düşüncemiz, size aktardıklarımız, burayı geçtikten itibaren bizim sahaya hiçbir boş alan ve boş adam bırakmamak. bugün, kaç dakika oynarsanız oynayın. ama birinci dakikadan itibaren on kişi oynamamız muslera hariç, on kişi oynamamız çok önemli. Belhanda, donk top oynatmak yok. tehlikeli bölgede fernando'nun adamı belli. ve top oynayacağız. size bir daha söylüyorum, en iyi defans yapmak, defans yapma, oyunu oynamaktır. oynamaktır. ters toplarımızı unutmayın. ara toplarına koşanları, hiç düşünmeksizin fernando, geri dörtlü ile beraber desteğimiz düşünmeksizin. hemen belhanda. burada tek şey kaldı, sizin oynamanız. bir dünyanın seyredeceği sizin, oynamanız. başlarken çok iyi başlıyoruz, hiç riziko yok, ofsayt taktiği diye bir şey yok, kadememiz tamam. ileri gittiğimiz zaman da hep beraber topa doğru bam bam bam bam gideceğiz ve oynayacağız. oynadınız. oyun disiplinini bozmak yok. şartlar ne olursa olsun atarız, yeriz. ve de bazı arkadaşlarımıza burada bir daha söyledim. Brahimi Brahimi çok konuşur. dirsek atar, konuşur, muhattap olmak yok.

yine söylüyorum, kazanacaksınız. kazanmak için uğraşacaksınız, ama netice ne olursa olsun siz benim gönlümde hep kazandınız hep şampiyonsunuz, ve öyle kalacaksınız. allah yardımcınız olsun !...

görsel