pijama ile bakkala gidebilen kız

Bu başlığı açan ve başlığı açan ile aynı fikirde düşünen Piç kuruları,inşallah annenizi markette son derece muhafazakar (!) giyinmişken kırarlar.Allahım bu kadar karaktersiz orospu çocuklarının sözlükte barınması yönetimin hatası değil de nedir?insanlara orospu damgası vurup uzaklaştırılması gereken onlar,karakterlerini belirttiğimizde ve onlara isimleriyle,yani “orospu çocukları” diyerek yaklaştığımızda ceza alan biz oluyoruz.Böyle sözlüğü de yönetimi de ayrı ayrı sikerim.işinizi doğru düzgün yapın.Amına koyayım,sizin sikinizin keyfi yüzünden biz burada bu troll orospu çocukları ile uğraşıyoruz,formatı delip geçiyorlar ve insanın sözlüğe dahi giriş yapası gelmiyor.Bakın allah aşkına bakın en son ne zaman girmişim bu amına koyduğunun yönetiminin sahip olduğu sözlüğe..Ulan her zaman giren adamdım artık trollerden sıkıldığım için yazmayı bıraktım.Bana bakın amına koyduğumunun yönetimi,işinizi doğru düzgün yapın.Beni bu sözlükten atar ve bu amına koyduğumun cinsel açlık çeken yobaz orospu çocuklarını burada barındırırsanız;kimse de aptal değil,herkes yavaş yavaş siktir olur gider,zall’da 31 çekerken dolar yerine BiM’den aldığı mendil peçete kullanmaya başlar.

Haydin selametle!

Not:Tüm karaktersiz ensest orospu çocuğu yobazları en sağlam Araplar siksin.Piç kuruları sizi.