bugün

uludağ sözlükte yazarlık yapıp pijama ile bakkala giden kızdır.

uzaktan çok şirin görünüyorsunuz.
kışın yapılmaması gereken eylem.
we can do it diyebilen kızdır.
tangasini milletin gozune sokan kizdir. cogunlukla ogrenci evinde kalan kizlar gider boyle pijamayla falan. kasarlar.
benim çalıştığım yerin yakınında kız yurdu vardı.

aksam pijamayla,terlikle alis verise gelirlerdi..

arkada g.tleri kabak gibi meydanda
önde fındığı ben burdayım diye bağırıyor.

kızlar önünüze hırka falan baglayin lütfen.
Böylelikle göz tacizinden korunmuş olursunuz...
poposu çok büyük kızdır.
sözlük kızlarının yüzde 80ine tekabül eder.onlarda gri eşofmanlı,leğen götlü ve sosis parmaklılar.haliyle böyle özensiz olan kızlar alışverişe de o eşofmanlarıyla gider.
o an rahatsızdır, yorgundur, üşenmiştir giyinmeye.
üzerine mevsime göre hırka ya da montu çekiyorsa abartılıp yadırganacak bir durum yoktur ortada.
not : şahsen hayatımda hiç yapmadığım bir eylem bu arada.
Rahatlıkta sınır tanımayan bir kızdır. Aynı zamanda bu kızların ya sevgilileri vardır yada sevgili anlamında beklentileri pek yoktur.

Tebrik ediyorum ben o kızları. Özgüveni yüksek olan kızlardır onlar. Ben bile erkek halimle bazen pijama ile gidemiyorum markete.

Edit: Nedense genellikle kilolu kızlar bu eylemi gerçekleştiriyor. Öyle olunca tebrik sayım daha da artıyor tabi ki.
sözlük erkeklerinin, kadın yermek için toplandığını gördüğüm başlık. manyak mısınız lan?
(bkz: aranan çomarlar)
Ben giyiyorum, napıyım 10 saat makyaj yapıp süsleneyim mi anlamadım pijamayla bakkala gitmenin nesi yanlış.
Uzakligina bagli.
Muktedirdir. -Ebilmek ekinden bu çıkar.
bir arkadaş demiş ki ''ödemeyi farklı şekillerde yapıyordur''
aynı kadın, kot pantolon tişört giyip gitse de diyecek ki ''bu da bakkala süsleniyor, kaşar''

başlık baştan yanlış zaten. konumuz pijama ile bakkala gitmekse neden sonunda kız dedin. ayrıca kız değil kadın. ben görüyorum yataktan çıktığı kıyafetle saçı başı dağınık halde bakkala gelen erkekleri de. ama hiç birinin götüne bakmıyorum. çünkü insanlık bu. kadını erkeği yok yani bunun.

ama işte o baktığınız yerlerimizi yırtsak da anlatamayacağız size ya en çok buna üzülüyorum. bu sapkınlığınızı tedavi edemeyeceğiz, ne yaparsak yapalım çarşafa da girsek, çuval da giysek sizi tatmin edemeyeceğiz.
Bu başlığı açan ve başlığı açan ile aynı fikirde düşünen Piç kuruları,inşallah annenizi markette son derece muhafazakar (!) giyinmişken kırarlar.Allahım bu kadar karaktersiz orospu çocuklarının sözlükte barınması yönetimin hatası değil de nedir?insanlara orospu damgası vurup uzaklaştırılması gereken onlar,karakterlerini belirttiğimizde ve onlara isimleriyle,yani “orospu çocukları” diyerek yaklaştığımızda ceza alan biz oluyoruz.Böyle sözlüğü de yönetimi de ayrı ayrı sikerim.işinizi doğru düzgün yapın.Amına koyayım,sizin sikinizin keyfi yüzünden biz burada bu troll orospu çocukları ile uğraşıyoruz,formatı delip geçiyorlar ve insanın sözlüğe dahi giriş yapası gelmiyor.Bakın allah aşkına bakın en son ne zaman girmişim bu amına koyduğunun yönetiminin sahip olduğu sözlüğe..Ulan her zaman giren adamdım artık trollerden sıkıldığım için yazmayı bıraktım.Bana bakın amına koyduğumunun yönetimi,işinizi doğru düzgün yapın.Beni bu sözlükten atar ve bu amına koyduğumun cinsel açlık çeken yobaz orospu çocuklarını burada barındırırsanız;kimse de aptal değil,herkes yavaş yavaş siktir olur gider,zall’da 31 çekerken dolar yerine BiM’den aldığı mendil peçete kullanmaya başlar.

Haydin selametle!

Not:Tüm karaktersiz ensest orospu çocuğu yobazları en sağlam Araplar siksin.Piç kuruları sizi.
Pijamayla avm ye giden kız hayranım o kızlara. Rahat giyinmiştir. Toplumun ne dediği umrunda değildir. Güzel olmak, çevresine kendisini beğendirmek gibi bir derdi yoktur.
Benim bu. Altımda pijama üstümde hırka saçlar dağınık ama yüzde makyaj..
Üstüme hırkamı alır markete bile giderim.
benim pijama ile okula gelen arkadasim vardi.
bakkal bayagi normal kaliyor yaninda.
Ne var ki bunda?
ne olmuş o kıza?
Yazlık bir bölgede yapıyorsa bir anormalliği olmayan kızdır. Normal bir şehirdeyse tembel kızdır. Insan üstünü giyer de öyle çıkar değil mi?
bu zihniyetteki trollerin istediği kızlar/kadınlar yaşamasın ölsün hepsi. hiç kendi annelerini düşünmeden yazıyorlar.
gözümün önüne, gülşen'in pijamalı be adam klibini getiren kız'dır. klipte bakkala gidilmiyordu galiba ama, aklıma geldi işte. swf.
Bir zamanlar bana ilgi gösteren bir genç; “seni pijama ile bakkala giderken gördüm.” diye ayıplamıştı beni.

Yahu bırak bakkala gitmeyi, bıraksalar Fizan’a pijama ile gideceğim.

Pijama moda olsun diye yıllarca bekledim, ne yapacaktım?