bugün

sevdiği kadın tarafından aldatılmak

O günden sonra paranoyaklaşmaya başladım. O da hep beni suçluyordu. Erkekler şöyle şerefsiz böyle bilmem ne hep benim üstüme geliyordu. Normal arkadaşlarımla konuşmamı bile istemiyordu ama o hep birileriyle konuşuyordu ve ben de merak edip kıskanınca bana bağırıyordu. Nedense karşı koyamıyordum ona. O olaydan bir hafta pazar buluşacaktık ama buluşmak istemedi. Ve benim ısrarlarımla buluştuk. Deniz boyuna gidelim dedim istemedi ve parka gidip oturduk voleybol oynadık birlikte. Ama o yurda gitmek için baskı yapıyordu. 1-1.5 saat durduktan sonra o yurda ben eve gittik. Yurda gidince yine yazmamaya başladı. içime kurt düşmüştü. 2 saat sonra ders çalışıyorum dedi yine yazmadı sonra da uyucam dedi bir daha da telefonuna bakmadı. Ertesi sabah yine arıyorum açmıyor. Benim dersim daha erkendi. Aradım açtı yurttaki oda arkadaşıyla kahvaltı ettiğini telefonunun bozuk olduğunu söyledi ama çok gergindi. Onu alayım beraber vakit geçiririz dediğimde kabul etmedi ama ben yurdun oraya gittim . Buluştuk sonra ama aşırı sinirli ve gergindi. Tartıştık. Ertesi gün yine eczaneye gitti ama bu sefer beni istemedi zorla yolladı. Vitamin alıp yurda döncem falan dedi. Ne kadar da salakmışım. Ama o günden günler sonra onun banka hesabına baktığımda vitamin değil de yine ertedi gün hapı aldığını anladım.