bugün

komik anılar

normalde komik değil hatta gayet doğal bir durumdu ama hiç abartmıyorum bakın en az 10 dakika kahkaha attım, en son gözlerimden yaşlar geldi, kulaklarım uğuldamaya başladı.

epey uzun zamandır beni saplantı haline getirmiş biri vardı. ciddi saplantı ama, 3 farklı sosyal hesaptan aynı anda mesaj atıp defalarca kez arıyor, sürekli takip ediyordu. bugün bir ortak arkadaşımız epey ısrar etti illa görüşün diye. hiç de istemiyorum görüşmeyi, arkadaşın hatrına üçümüz buluştuk oturuyoruz bir yerde, eleman başta gayet nazik kibar, böyle etkilemeye çalıştığı da çok belli acayip kasıyor kendini, sonra bir şey oldu açıldı bu baya. yüz vermediğimden midir nedir sürekli yok şu kadınla şöyle yaptık bununla bize gittik bilmemne bildiğiniz lisedeki arka dörtlü muhabbetleri. neyse tam biri hakkında konuşuyorduk bu başladı şöyle kötü böyle kötü demeye derken götü bi yana bi havaya kaldırdı. ya biliyorum bu anı, sen de biliyorsun, topluluk anında osurmak istersin çaktırmamaya çalışırsın ya, bu o işte. lan bi osurdu zorrrrtttttt dedi bişey ama bu bozuntuya vermiyor saydırmaya devam ediyor. bak yemin ediyorum sıçtı sandım. şöyle bi kaldırdım kafamı, dedim ki aylardır peşimde koşuyorsun, yanımda osurdun ve hala birine saydırmaya devam ediyorsun? sonra bir kahkaha bende, durduramıyorum anacım kendimi. böyle rahat 10 dakika güldüm, sonra demesin mi bişey değil ki sessiz olacak sandım pırt yaptım. dedim "ne pırtı sandalye delindi şerefsiz." bi daha osurdu zart diye. bu nasıl bi pervasızlık, nasıl bir yüzsüzlük gerçekten anlamadım. hala diyor üsteleye üsteleye "gece üstüm açık kalmış ondan tutamıyorum". bakın cidden diyorum ağzım ekşidi, kokunun tadı vardı, böyle osuruğunun görüntüsü vardı resmen. eşyalarımı topladım kalktım gidecem ama hala gülüyorum yırtılıyorum resmen. dedim ki sen altına sıçtın galiba bi kontrol et istersen, az önce beni etkilemek için kırk takla attın şimdi karşımda zart zart osuruyorsun. kalktım gittim ondan sonra. manyağa bak karşımda zart zurt gidiyor hala etkilemek için uğraşıyor mal değneği.