bugün

gençlik olimpiyatında ismailağa tarikatı rezaleti

Basliga girip hurriyeti gorunce bir gulesim geldi de yine girdim habere.
Haberde dindar bir kesimin meyhanelere vesaire girip dini anlattiklari belirtiliyor.
Yani iceri girip siz neden iciyorsunuz, haram, gunah, cikin disari vs degil normal bir sekilde anlattigini goruyorum. Ve bu konu hakkinda sacmalayan, sicmiklar ureten yazar tanelerine guluyorum. Lan burada nerede ozel hayata mudahale? Ayni cemaat uyeleri aksam uzeri karsima cikip ben mekkeden geliyorum dini anlatmakla gorevliyim dedi. Ben olayi cozunce tabi hocam vaktim yok diyerek yanlarindan ayrildim. Adam satirla beni kovalayip kafir demedi.

Ya da kadikoye bir cikin bakalim ellerinde brosur olan genc kizlarin size neyi teblig ettiklerini bir gorun.
Onlarda hristiyanligi kendilerine gore anlatiyor neden tepki onlara yok acaba gerizekalilar?

ki Ozel hayata mudahale, adam sarik takmak ister sapka degil, adami asarsin bu ozel hayata mudahale olur.
Bu andan itibaren ulkede icki satilmayacak dersin ozel hayata mudahale olur.
Kadinlar carsaf disinda bir sey giymeyecek icerikli khk cikarirsin bu ozel hayata mudahale olur vs.

Burada gelmis cok afedersiniz cuk kadar aklinizda algi yaratip insanlari inandirmaya falan cabaliyorsunuz, komik oluyor yapmayin.

He bu cemmatin yaptigi sey dogru mu derseniz bana kalirsa olumsuz bakiyorum ki bir anayasal suc teskil etmiyor ayni zamanda. hemen ozel hayata mudahale, hebele, hubele diye ortaya atilmayin. Dusunun oglum, kafaniz acimaz.