bugün

world of warcraft

ilk çıkan wow dan beri yapılanlar hep aynı şeylerin laciverti. Gold satışı yapmakta bir hayli zor. siteler sizden 6 cent ila 10 cent arası rakamlarda satın alıyolar.

Yarım saatte 22k gold kassan dahi zor iş satmak. Tabi bir yandanda 106k aylık süre ekle.

Garrosh geldi folloş gitti, deli sikmiş gibi oynuyoruz işte. Noluyo hep aynı şeyler.

Raidlerde max ilevela ulaş sonra git birdahaki ek pakete kadar hesabı dondur 2 sene sonra devam.

Aslında alternatifsizlikten oynanıyor. 18-19 yaşımdan 32 yaşıma kadar hep ara ara oynadım fakat aslında p2w oyunlar herzaman daha zevkliydi. Bir ko,metin2,age of wulin bin basar bu oyuna. Senaristler sonsuz döngüde. Garrosh'u dirilt, lich kingi tekrar bi senaryoyla geri getir al işte sana 2 ek paketlik para kaynağı. Blizzard çok kurnaz. Noldu efendim lich king orospu olmuş öte alemde ve öc almak için sargeras tarafından geri gönderilmiş dünyaya, yok efendim garrosh hellscream undead olmuş geri gelmiş. Thrallın sağ kulağı iltihaplanmış time of cavernden gerekli antibiyotiği bulup geri getiriyoruz fakat lich kingde peşimizden geliyo. Yaratmışlar 800 tane karakter o ölüyo bu geliyo, zaman mağarasında bi boklar arayıp geri geliyoruz, yeni ırk ekliyolar eh biraz renk gelir gibi oluyo fakat sonra yine o iç sıkıcı monotonluk.