bugün

the balm

Simdiii gercekten guzel seyler soylicem kiz arkilerim yazarlar iyi okusun.
Birincisi nicin bu kadar pahali olduguna anlam veremedigim marka.
Ilk ciktiginda yani ilk tanistigim urunu the balm shelter bb kremdi eh memnundum daha sonra cok bi urununu almadim bildiginiz gibi gratiste satisi var. sonra baktim paletleri var ve palet urunu olan makyaj markasi ozellikle parekende yani boyle gratis tarzi yerde satilan markalarda cok yok. Son zamanlarda (bkz: sleek) (bkz: wet n wild) falan cikti onlari demiyorum.
Neyse ben paletlerini almiyodum cunku neden cunku 100 tl palet. Ulan allahsizlar 100 tl palet ne. Mesela meet matt(e) far pAleti.
Marry lou high lighteri cok cok cok asiri iyi degil ama mineralizasyonu guzel. Neden herkes bunu kullaniyo bilmiyorum 55 tl olur kendileri bu highlighterin.

Neyse ya demem o ki bu marka palet urettigi icin toptan komple veriyo iste farlari bilmemneyi. Tabii ki tek tek almak mantikli degil ama gercekten bi daha soyluyorum cok gereksiz pahali. Gratis indiriminde the balm reyonu hani plastik transparan girintili cikintili oyuklu bi reyon ya boydan boya. Hah iste onu sirtlayani gordum amk. Komple reyonu sirtladi kasaya kostu.

(bkz: gratis indirimi)