bugün

24 kasım 2016 esedin tskyı vurması

öso denen terör örgütüne yardım ederken başımıza gelen vahim olay. neresinden tutsan elinde kalıyor.
koskoca tsk, şanlı tsk elin toprağına giriyor, öso denen terör örgütüne yardım ediyor. ee kusura bakmayın ama o ülkenin silahlı kuvveti de eşek değil.

şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum ama katili ne suriye, ne de esad'tır.!! özellikle bunu kafanıza kazıyın. benim gözümde iki katil var ama adlarını zikretmeyim.

yunanların, ingilizlerin zamanında bizim toprağımıza girmesi ile bizim suriye toprağına girmemiz arasında zerre fark yok. hele hele bu süreçte öso denen terör örgütüne yardım etmemiz zaten işin en rezalet kısmı.

not: ak döller çinli döven ülkücüler başlamış savaş tamtamları çalmaya. beyler çok meraklıi seniz siktirin gidin suriyeye. bu öyle demokrasi nöbeti deyip, köfte ekmek yemeğe benzemez.!!
zaten çöken ekonomi, zayıflayan iktidar derken birilerinin tam da ihtiyacı olan bir şey savaş.!!
hayır savaş istemek de nasıl bir o.çocukluğu anlam veremiyorum.

"yurtta sulh cihanda sulh" diyen bir atatürk'e düşman olursanız olacağı budur. herkesi kendinize düşman edersiniz.!!
işgal edilen ülkeden işgal eden ülkeye düştük. allah sonumuzu hayır etsin.