bugün

11 mayis 2008 demet akalin hacettepe konseri

Giriş : Arkadaş bu ne kalabalıktır . Millet doluşmuş , beytepe kampüsünde bilmem kaç bin dolarlık arabalar , kızlar boy gösteriyor . Bir adım atıyorsun bmw 630i , bir adım daha x5 ler . Park edilecek yer yok desem yeridir . Hele hele o ana yol yok mu ? Köprüden kampüs içine 1.5 saat gibi inanılmaz sürelerde ulaşılıyor . Bildiğin Ankara trafiği gibi , hatta daha fazla desem abartmamış olurum ...

Gelişme : Kampüs içinde ayrı bir hava vardı o gün . Hele hele o bam yok mu ? Tikkyler fink atıyorlar . Orada ayrı bir hava var . Arabalar vızır vızır geçiyor , park edecek yer bulamıyorlar . Önceki gün mesela grup 84 vardı . O gün bom boştu etraf . Neyse anfik tiyatronun oralara geçelim . 2 tane alet vardı şenlik boyunca ... Crazy Dance* ve Kamikaze . Bu yılki kamikaze daha bi adrenalin doluydu , tel mel yok , direk açık hertarafın ** ...

Daha Demet çıkmadan saat 6.30 - 7.00 civarlarında anfik tiyatro dolmuştu . Meğersem ne kadar çok dinleyeni varmış ! Aşşağı taraflarda yiyecek kuruğunda 10larca insan sırada . Amma kazanmışlardır o gün . Daha doğrusu şöyle diyeyim önceki 2 günün acısını hayli hayli çıkarmışlardır ...

Daha Demet çıkmadan saat 9 civarlarında Redbull yapacağını yaptı . Millet anfik tiyatroda beklerken aniden motorlu bi adam sahnede göründü . Amaç ne ? Şov yapmak . Herkes heyecanlandı bir an . " Obaaa " , " Süper lannn " ... Herneyse o motorlu adam sahneden motoruyla indi . Sahne arkasındaki piste doğru ilerledi . Aniden 2 motorlu daha gözüktü . Ve olay başladı . Bunlar ısınma amaçlı hareketler yapmaya başladılar . 1 tane rampa var , arada boşluk ( yada hummer cip vardı ) , 1 tane de iniş için büyük rampa ... Bunlar bir zıplıyorlar , ardından 10.000 kişi ooooo diye bağırıyor . Adamlar tabi karıları görünce azdılar . Daha da artistik hareketler yapmaya başladılar . Böyle havada ayakları , elleri bırakmalar , motoru ters düz etmeler falan ... Ama güzeldi tebrik etmek lazım . Buradan tebrik ediyorum onları ...

Sonuç : Bundan sonrası yok . *******