bugün

etuuu

arkadaşlar çok büyük bir yapım şirketinden dizi teklifi geldi. oyuncu seçimini falan da bana bırakıyorlar, yapımcı danışmanı ve senarist olarak düşünüyorlarmış. kısaca özetliyim; kız kardeşiyle başı dertte olan bi abinin, can dostu kedisiyle beraber verdiği onurlu ve meşakkatli mücadeleyi anlatan bir dizi... hatta ismi bile ayarladık.

(bkz: bacı ama gerçek)

kız kardeş rolünde serenay sarıkaya'yı düşünüyorum allah izin verirse, abi rolü için birini bulamadım bizzat ben oynıcam. kedi rolünde okan bayülgen'i düşündük. gövdesi normal kedi olacak, kafa okan'ın kafası.

--spoiler--
amk yarın yine iş var. ne çabuk bitti tatil...

uykumun en tatlı yerinde kikirdeme seslerine uyandım. muhalif cinler korkutmaya mı geldi yine amk diyerek yatağın diplerine bakarken, seslerin içeriden geldiğini fark ettim. kalktım, yarı baygın yarı uyanık vaziyette tam da kendime gelemeden koridorda ilerlerken sesler iyice yükselmeye başladı. kulağımı kız kardeşimin odasının kapısına dayayıp biraz dinledim, ingilizce bir şeyler söyleyip gülüyordu sonra da uww what a mysterious cock diyordu. "cock ne demekti lan, horoz mu demekti, yoksa kok kömürleriyle alakalı bi ödev sunumuna mı çalışıyordu" diye aptalca sorular kafamda dolanmaya başladı. ardı ardına tekrarladı aynı kelimeleri. kokkk kokk kokk arada da fakk diyordu. galiba fok balığı falan demek istiyordu. dayanamayıp pat diye daldım içeri, kız kardeşim cam açmış, loş ışıkta zenci olup olmadığını tam seçemediğim bi yabancıyla sanal seks yapıyordu. "hee tamam arkadaşınla mı konuşuyordun kusura bakma. neyse fazla ses çıkarma da erken kalkıcam, ortalığı da çok dağıtma" deyip çıktım odadan...

tam o esnada rüyada farkındalık yaşayıp kabus gördüğümü anlayıp uyanmak istedim ve ani bi düşüşle uyandım. allahım nası bi kabustu. zenci camdan bana bakıyordu bi de elinde oduna benzeyen bi alet vardı. onu geçtim, sanal seks yaparken yakaladığım kız kardeşimi oracıkta özür dileyip bıraktım sanki ben suçluymuşum gibi. sanki ben soyunmuşum da çıplak yakalanmışım gibi. sanki ben...

nası terlemişim.

-salih fanila getirsene bi tane sucuk gibi terlemişim, salihhh!
+ay ananı bacını ya ne diyon noldu?
-gel bi kabus gördüm aklın çıkar ayy fanila da getir gelirken çabuk..
+pff..
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar