bugün

dansöz yazarlar dayanışma zirvesi

bize anlatacak bişey kalmamış dediğim zirvedir..ama birkaç eklemek istediğim şey var..arabanın içinde beklememiz tamamen trafik yüzündendir..üstelik ben arjen robben e demişimdir.."oğlum bak inelim gidelim karşılayalım, ayıp" diye *..ama trafik izin vermedi işte..neyse kırmızı halı olayına gelirsek o da tamamen şanssızlıklar silsilesiydi..* amerikadan özel getirticektik aslında halıyı..o oscar ödüllerindekinden, hakiki yani * ama işte orda da çok trafik varmış, * hem yolda haydutlar ve eşkiyalar * yolunu kesmişler tırın..halıyı çalmışlar..gül gibi halı..hem de türkiyede dokunmuş..hulk olayına gelirsek efenim napalım yani bu allah vergisi bişi..filinta gibi delikanlılarız hepimiz* biraz korkuttuk sanırım gerçekten park mark, orman derken..montajelemanı da insanların olduğu bir yere gitmek istedi tabii..kendini güvende hissedebileceği bir yere..* ha bi de sözlükte popüler olmanın yolunun nerden geçtiğini de tartıştık bulduk *neyse efendim bu zirvede montajelemanına sessiz sakin tarafımı göstermiş oldum * zaten korktu adamcağız..ama dönüşüm çok farklı olacak..*