bugün

etuuu

Sözlükten gitmiş gereksiz bir kişi. Bu kişilere iyi niyetli davranan kişileri anlamıyorum.

Ulan bu adamlar kim ki bizim bulunduğumuz kimliğe veya herhangi bir şeye hakaret etme veya kötüleme yetkisine sahip. Bunlara iyi niyet gösterirseniz yazmaya devam eder. Kendisi de diyor anama bacıma küfür ettiler ne için ettiler trollük yapıp millete laf attığın için.

Ama anasına bacısına küfür edilince muhtemelen gülüyordur. Çünkü zaten istediği bu. Annesine bacısına küfür edilmesi. Cidden istedikleri bu, bu kişilerin.

Sen gelip benim kimliğimle ilgili bir şeye trollük yaparsan senin 7 sülalene bile söverim. Bu tiplerin götünü kaldıran kişileride anlamıyorum.

Bu tarz adamlara yapılan yorumlarda şunu görüyorum. Ya işte eğleniyorlar ben de gülüyorum falan. Neye mi gülüyorlar kendi sevmedikleri şeye hakaret edilmesine. Yani iki yüzlü insanlar anca bunları destekler.

Bir de masum ayağına yatıyorlar. siz kendinizi çok büyütmüşsünüz. Burası sanal alem veya herhangi bir yer olabilir ama sizin gibi kendisine trol diyen şeref yoksunlarının her istediğini yapabileceği anlamına gelmez.

Defolmuş gitmiş sanırım. Bir daha gelmez umarım.