bugün

dünyanın ilk hamile erkeği

-efendim adınızı alalım...
-adım nurhiyat...
-siz minik tufan'ın annesi misiniz?
-ne annesi ayol babasıyım?
-ciddi misiniz minik tufan'ın babası siz misiniz?
-elbette ayol? erkek adamın erkek evladı olur. ha ha ha.
ama bunu kendisi bilmiyor. beni annesi sanıyor.
-peki çocuğu kim doğurdu?
-hamza doğurdu.ayı hamza...
-afedersiniz ama ayı hamza nasıl becerdi bu işi?
-becerir.. çok becerikli kadındır hamza.
-kusura bakmayın ama ben anlamadım.
-anlamayacak bişiy yok şekerim. ben eskiden erkekdim. hamdiyeyle evliydim. sonra hamdiyeyle anlaşamadık. ne zaman sevişmeye kalksak o benim arkama geçiyordu. üstelik ben de bundan şikayetçi değildim.
-e sonra?
-sonra boşandık. ben kadın oldum, hamdiye de ameliyatla erkek olup adını hamza olarak değiştirdi.
-minik tufan'ı kim büyüttü peki?
-onu ben büyüttüm.
-peki kime baba dedi?
-karşı komşumuz şükriye hanım'a.
-ama bir kadına nasıl baba dedi?
-canım şükriye hanım eskiden kadındı. sonra cinsiyet değiştirip erkek oldu. şimdiki adı şükrü. birlikte yaşamaya başlayınca, tufan şükrüye baba demetye başladı.
-peki gerçek annesini görüyor mu?
-tabii, hamza gelir arada sırada onu maça götürür falan. hamza benden sonra ameliyatla kadın olan kaya hanım ile evlendi. çok büyük bir kulubumuzun amigosu oldu.
-peki aileniz bu işe ne dedi.
-valla babam sabriye bu işe çok karşı çıktı ama gülizar dayımla abdullah teyzem babamı ikna etmeyi başardılar. yani sunçta insanın cinsel tercih olayı özgür olmalı değil mi?
-ama ortada bir de çocuk olayı var.. o çocuğun nasıl etkileneceğini düşünmediniz mi? ya bir i bir gün gerçeği anlatırsa?
-ohhhoo anlattılar bile..
-ee ne oldu?
-anlamadı ki? bu kadar karışık işi kimse doğru dürüst anlatamıyor zaten çocuğa. ama yine de kafası biras karışık gibi. okuldan "yarın veli toplantısı var annen gelsin" dediklerinde çocuğu bir güşüncedir alıyor. allahtan müdür necmettin hanım çok anlayışlı bir insan. çok yakından ilgileniyor.
-ee ben gideyim artık
-güle güle.. sizi tufan'ın halasının kızı seyfettin kapıya kadar geçirsin..
-istemez.

alıntıdır.***