bugün

http://www.milliyet.com.t...09636&Date=26.03.2008

hangisi anası hangisi babası belli değil ama yine de umarım analı-babalı büyür yavrucak..
sezeryan mı yoksa normal doğum mu yapacak merak edilen er kişi.

Haberi okudum ama bi bok anlamadım. Şimdi bu herif erkekmiş de kadın mı olmuş sonradan, sonra yine erkek olunca mı hamile kalmış nedir yani? anlayan beni de bi zahmet aydınlatıversin.

Bu arada amerika nihayet delikanlılığı ayaklar altına aldı sonunda. bu bile bir savaş sebebidir.
günümüzde dahi böyle şeyler oluyorsa bundan bir kaç yüz yıl sonra neler olacağını kestiremememe neden olan başlık.

artık erkekken kadın olup baba olmaya karar veren anneler
kadınken erkek olup anne olmaya karar veren babalar
transeksüel çiftlerin çocukları..

geleceğin çocuklarını çok daha büyük dertler bekliyor yahu! biz de kendi halimize üzülüyoruz!

PS: 1-ayrıca hadi thomas hormonu kesti regl oldu da.. nasıl hamile kaldı? neticesinde Nancy bir kadın, spermi yok. bu spermi nerden buldu bunlar? sperm bankasından mı? sperm bankasından bulunan bir spermle yapılan ve 'baba' rolündeki kadının taşıyıp doğuracağı bir çocuğa; bütün bu süreç boyunca kenardan izlemiş olan bir kadın nasıl annelik edecek?!
2-annesi de babası da kadın olan bir çocuğun geleceğini düşünemiyorum. bu kadar hormonal dalgalanma çiftlerin tekinde olunca bile ailede onca sorun çıkabiliyor, ikisinin de hormonal dalgalanması olunca sonuç nasıl olacak acaba?!! heyecanla beklenesi..
efsane dizi kaygısızların bir bölümünde, memnun para karşılığı kobaylık yapması sonucunda
vuku bulmuştur.

(bkz: kaygısızlar)
(bkz: memnun kaygısız)
(bkz: allahim sen akil fikir ver yarabbi)!
erkek değil, testesteron hormonu verilmiş, göğüsleri alınmış ama en nihayetinde rahmi olan, adet gören bir kadın.
fake bir hamileliktir.*
Zaten kadınmış bu, sonradan erkek olmuş.
tüm tıp otoriteleri ilk hamile erkek olarak kabul etse de, ben etmiyorum.
annenin işi vardı, seni baban dogurdu.
kadın adam olursa, adam da çocuğunu doğurur gözükür. muhterem eşleri kısır olunca beyimiz hanfendi işbaşa düştü diyerek olaya müdahil olmuş ve bu durum sirayet etmiş.
ilerde çocuğuna anlatır seni ben doğurdum diye. çocukta beyin .mcıklaması geçirir, oturur kalır olduğu yerde.
kadınmış erkek olmuş bik bik bik.. çocuk kimden kardeşim?
gerceklik ihtimali karsisinda tum gaylerin cok mutlu olacagi eylem. umarim onlarinda cocuklari olur yaa kiyamam ben onlara. *
doğacak çocuğu sıkıntıya sokar her şeyden önce. bi' de madem erkek olmayı seçmiş bu insan, kardeşim daha ne işin var senin hamilelikle falan? adam gibi git kahveye oyna okeyini, batağını. hiç olmadı yancılık yap çayları beleşe getir.
şeyi olmayan erkek olmayacağı için yanlış haberdir.

(bkz: elin seycaziyla gerdege girmek) *
dışı erkek ama içi kadınmış yani bir rahmi varmış.
-efendim adınızı alalım...
-adım nurhiyat...
-siz minik tufan'ın annesi misiniz?
-ne annesi ayol babasıyım?
-ciddi misiniz minik tufan'ın babası siz misiniz?
-elbette ayol? erkek adamın erkek evladı olur. ha ha ha.
ama bunu kendisi bilmiyor. beni annesi sanıyor.
-peki çocuğu kim doğurdu?
-hamza doğurdu.ayı hamza...
-afedersiniz ama ayı hamza nasıl becerdi bu işi?
-becerir.. çok becerikli kadındır hamza.
-kusura bakmayın ama ben anlamadım.
-anlamayacak bişiy yok şekerim. ben eskiden erkekdim. hamdiyeyle evliydim. sonra hamdiyeyle anlaşamadık. ne zaman sevişmeye kalksak o benim arkama geçiyordu. üstelik ben de bundan şikayetçi değildim.
-e sonra?
-sonra boşandık. ben kadın oldum, hamdiye de ameliyatla erkek olup adını hamza olarak değiştirdi.
-minik tufan'ı kim büyüttü peki?
-onu ben büyüttüm.
-peki kime baba dedi?
-karşı komşumuz şükriye hanım'a.
-ama bir kadına nasıl baba dedi?
-canım şükriye hanım eskiden kadındı. sonra cinsiyet değiştirip erkek oldu. şimdiki adı şükrü. birlikte yaşamaya başlayınca, tufan şükrüye baba demetye başladı.
-peki gerçek annesini görüyor mu?
-tabii, hamza gelir arada sırada onu maça götürür falan. hamza benden sonra ameliyatla kadın olan kaya hanım ile evlendi. çok büyük bir kulubumuzun amigosu oldu.
-peki aileniz bu işe ne dedi.
-valla babam sabriye bu işe çok karşı çıktı ama gülizar dayımla abdullah teyzem babamı ikna etmeyi başardılar. yani sunçta insanın cinsel tercih olayı özgür olmalı değil mi?
-ama ortada bir de çocuk olayı var.. o çocuğun nasıl etkileneceğini düşünmediniz mi? ya bir i bir gün gerçeği anlatırsa?
-ohhhoo anlattılar bile..
-ee ne oldu?
-anlamadı ki? bu kadar karışık işi kimse doğru dürüst anlatamıyor zaten çocuğa. ama yine de kafası biras karışık gibi. okuldan "yarın veli toplantısı var annen gelsin" dediklerinde çocuğu bir güşüncedir alıyor. allahtan müdür necmettin hanım çok anlayışlı bir insan. çok yakından ilgileniyor.
-ee ben gideyim artık
-güle güle.. sizi tufan'ın halasının kızı seyfettin kapıya kadar geçirsin..
-istemez.

alıntıdır.***
dünyanın ilk hamile erkeği şeklinde değiştirilmesi gereken başlık.

not : sıra sayıları sıfatlardan önce gelir.
eğer bu bir tedaviyse, adama ''inşallah bülent ersoy da yararlanır'' dedirten olaydır. *
bu başlıkla haber edildiği için bile mutlu olunası haberdir. bir insan bedenini kadın bedenine özgü görev için kullanıyor ama bakarsak seçtiği,hissettiği cinsiyet erkekliktir. kadın bu diye dayatmanın inanın onun için hiçbir anlamı yoktur. o erkektir ve hamile kalmasının tartışılacak değil takdir edilecek yanı vardır ancak.
Kendileri sonradan erkekliğe geçmiş bayan türündendirler.Ameliyatla göğüslerini aldırmıştır sadece diğer bütün uzuvları yerli yerinde durmaktadır.ileride çocuğuna nasıl bir cevap vereceğide merakla beklenen erkeğimsi kadın yaratıklardır.
yepyeni bir piskopat kardeşcik geliyor.
lan olum kahveye gidince ne bok yicen lan bağarıcak kahveci hayri abi,' hamileye yer verin gençler' diye kıpkırmızı olucan, sonracıma okeye dönsen kimse iplemez seni, allaaah birde bebeği düşürürsen yenge sıçtı ağzına,' ne beceriksiz adamsın sen boyun posun devrilsin', gel vazgeç bu işten.

bir an olayın ülkemizde olduğunu düşündüm vallahi zor.
(bkz: oha)
(bkz: veled-i zina)
+ anne ben hamileyim.
- afrika'ya tasin!
aşerecek olan erkektir.

(bkz: erik aşermek) *
oh olsundur. anlasındır. yok öyle armut piş ağzıma düş.