bugün

radyodan maç dinlemek

televizyonda izlemekten daha zevkli olan eylem.

maç anlatımı (hayali bir pozisyon):serdar orta sahanın rakip yarı alana bakan diliminde topu ayağına aldı,kafasını kaldırdı arkadaşlarına baktı musippi şeref türbününün 200m doğusunda 40 metre güneyinde 55 metre kuzeyinde 96 metrede batısında arkadaşından pas istiyor elini kaldırdı bana at diyor,serdar arkadaşına atmadı kendi gitme çabasında sağ kanattan bindirme yapan haluk'un önü boş serdar hala atmıyor durdu çevresine baktı halil ile ercanın pressiyle karşılaştı durdu bastı çekti döndü kendi etrafında bir tur attı takım arkadaşı 1.80 boyunda sağ yanında ben olan 98 kilo nijeryalı arkadaşı kanoyla verkaç denemesi yaptı ve başarılı oldu rakip ceza sahasına 40 derecelik açıyla bakan yarı dilimin 55 metre gerisindeki 4.ışıklandırma lambasının kuzeyindeki şeref türbününün 189metre sağından içeri doğru bir orta açma çabasında ortalıyorrrrrrrrrrrrrrrrr ve top kalecide kaldı,haluk biraz erken gelse oraya gol olması içten bile değildi.

------- 1 saat sonra televizyonda özet izlerken-------

yuh amuna goyum radyoda heycanlandım pozisyon bu muydu ? haluk orta sahada amuna goyım ne kadar erken gelse gol olcak.

çıkarılan sonuç:radyoda maç dinlemek için sağlam bir kalbe,iyi bir hayal gücüne ve süper bir matematik zekasına sahip olmalısınız ayrıca spikerler oto boka sizi heycanlandırır adam orta sahada amuna goyım sanki kaleciyle karşı karşıyaymış gibi anlatıyo sonra özette ulan buna mı heyecanlandım diyoruz.

siz siz olun maçı televizyondan izleyin belki iyi bir taraftar olursanız stada gidebilir,gol seslerini duyabilirsiniz.