askerde kısa dönemlerin odaları nasıl sorunsalı

çok güzel sorunsalı. durun durun, gülmeyin, benim de katkıda bulunmam lazım yaşamış biri olarak.

odayı bırak, bir binayı kısa dönemlere veriyorlar birader, tabii. antalya'ya beş yıldızlı bir otele her şey dahil bir tatile gitmişsindir herhalde, onu hayal et. ettin mi? şimdi onun iki üç tık üstünü hayal et. yataklar ortopedik yaylı maylı böyle, yastıklar kuş tüyü, yorgan desen ayrı bir güzel. komutanlar da gelip dadanamıyor o binaya, istersen daltaşşak geziyorsun. manzaran desen inanılmaz, bütün kışlanın yeşilliği gözlerinin önünde (bu doğru bak, kışlalar çok güzel ağaçlandırılır). tsk'nın google ile google fiber anlaşması var ama halk arasında infial yaratmaması için bu bilgi gizli tutuluyor. kısa dönemler 100mbps simetrik internet kullanıyor odalarında toprağım, istihkak olarak sana tahsis edilen smart tv'ne bağlı playstation 4'ünle veya xbox one'ınla, artık hangisini seviyorsan, kullanabiliyorsun. bilgisayar zaten odada fiks. istihkakında akıllı telefon da var, odanda bulabilirsin. sabah öğle akşam yemekleri odana geliyor. çarşıya da kapalı land'la gidiyorsun. sen kullanmıyorsun tabii ki, sana şöför veriyorlar. daha önce yolda askeri araç görmüşsündür intikal halinde, onlar kısa dönemleri gezdiriyorlar işte. odanda sana özel banyo ve tuvalet de var söylemeyi unuttum. kapını da odada bulunmadığın nadir anlarda kitleyip gidebilirsin, hiç kimse de karışamaz. dolap falan yok, direk gardrop var kullanman için. göt içi kadar dolap neymiş öyle, yakışır mı sana? kral olacaksın paşam!

neyse bu kadar dayanabildim. oda moda yok güzel kardeşim. minimum 30-40 kişilik bir koğuşta en boktan, en ofsayt yataklardan birini sana verecekler, sirkülasyon oldukça daha iyi yataklara geçersen geçersin. kısa dönemsen zaten akıllı adam olduğun ve dışarıda o adamlardan daha vasıflı olduğun için seni asla çekemeyecekler, şu dünyada sana üstünlük kurabilecekleri tek yer orası olduğu için bunu sonuna kadar kullanacaklar, kendini ona göre ayarla yoksa kalbin kırılır oralarda, kimse bilmez. git çileni doldur öyle gel.