bugün

kadınları çekici yapan detaylar

erkek ya da çocuk gibi davranmayı bir elbise gibi üstüne geçirmiş kadınları itici buluyorum. işinde erkek gibi olabilir, çocuklaştığı anlat olabilir ama kadın gibi kadınları çekici buluyorum.

konuşurken sıkılmadığım her kadını çekici buluyorum.

cinsellikle ilgisi olmayan bir şeye karşı olan ilgisini bile tutkuyla ifade eden kadınları çekici buluyorum.

sokakta kaplan yanımda kedi gibi olan kadınları çekici buluyorum.

sade giyinerek seksi olabilen kadınları çekici buluyorum.

ses tonundaki nefes alışındaki küçük iniş çıkışları ruh haline göre farkında olmadan ayarlayan kadınları çok çekici buluyorum.

herkesten farklı olduğu halde diğer mıymıy kadınların klişeleriyle iletişim kuran kadınlar çok itici geliyor bana. bakış açısı, kafası, felsefesi farklı olduğu halde uygulaması herkesle bir olan kadınlardan çabucak sıkılıyorum. kendine güveni oluşmadan başkalarında öncelikle güven isteyen biri kadın değil olsa olsa çocuktur. ismini sorduğumda ikiletmeden söyleyebilmesi kulağa ne kadar normal geliyorsa bu basit tanışma şeklini bile olay haline getirebilen kadınları komik buluyorum. insanın alnına alnına kendi özgüveniyle konuşabilen kadınları çok ama çok çekici buluyorum.

başka sözlüklerde de yayınlanmış bir yazımdan alıntılamadır.
güncel Önemli Başlıklar