bugün

youtube a erişimin engellenmesi

birkaç tane zibidi ulu önderimiz hakkında saçmasapan yayın yaptı diye,koskoca türkiye cumhuriyeti adaletinin yapabildigi en buyuk savunma siteyi toptan yasaklamaksa eger,diyecek hiçbir şey kalmamıştır...dünyada boş adam çok kardeşim yasaklamaya bir başlarsan internette girecek site kalmaz...hatta yuce turk adaleti bana boyle bir gorev versin,beni maas a baglasın.bende yası basını almıs akranlarından baya geride kalmıs,bir ogrenciyim en nihayetinde.hiç degilse bir boka yararız.boş adam degilmiyiz anasını satıyım.valla ayıklarım butun internet sitelerini,kim bize laf etmiş,kim karikatur cizmis,biz bilmeyelim yeter.onlar yapmaya devam etsin.sadece biz görmeyelim sorunu çözelim.hatta bunu önlemenin sonu yok.internet i butun ülkede toptan yasaklayalım...sadece tek bir gazete olsun,tek bir televizyon kanalı olsun.yabancı tv kanallarına erisimi de engelleyelim anasını satıyım...ne sorun kalır,ne dert...

yalnız var ya bunun altında baska birşey var.youtube a erisim engellenip baska internet sitelerine daha bir yonelme amaclanıyor gibi geliyor bana ama...onlarca komplo teorisi kitabı okuduktan sonra kafayı yiyen birisi olarak görün sallamayın siz beni.** *