bugün

yurtdışında bulunduğunu insanın gözüne sokan yazar

metro bilet kontrollerinin nerelerde yapıldığına ,o şehrin türk öğrenci derneği nerdedir , hangi numaralardan ulaşıra kadar bi çok bilgiyi veren bi kişi * ben ve benim gibi bi çok kişiye yardımcı olmuştur eminim..tabii seçici algı diye bişi de var..senin gözüne sokmaz da , senin gözün çeşitli nedenlerden ötürü "bak lan dallamaya fransa'nın bi şehrini yazmış , ukala hödük" gibi bi yorum yapar yurtdışındaki bi şehir ismini görünce..yurt dışında olmayı matah bişi sanmaya da gelince , adam john hopkins'e , mit'e , cambrigde'e , zürih teknik universitesine ve unun gibi nice iyi yerlere okumaya , lisansüstü vs yapmaya gidiyosa , * üstüne bi de kendini saatlerde aynada sevip , yehuu süperim nidaları atacağına sözlüğe gelip bizi de bilgilendirme görevini üstlenmişse , onu ancak tebrik etmek , ülke adına gurur duymak ve teşekkürleri esirgememek düşer bize..düşmeli daha doğrusu..tabii şimdi , aa yok nalan mit te kimmiş yani bi insan mite gidince adam mı oluyo he cık cık diyen kişiler olucak , ki kendi sıfatlarını bulamadım ben en azından samimiyetsizlik bulutu diyim onlara , sırf onlar kompleksli , takdir etmeyi bilmeyen tipler diye , adam bilgiyi paylaşmayacak mı , ki sırf biraz daha bilgi alalım diye abd'nin götünü yaladığımız şu günlerde , bilgiden daha mühim bişi olduğunu göremediysek , evet lan o adam iğrençtir böö, hem gitmiş bilmem nereye hem övüyo bak ya vatan haini..