bugün

erkeğin nefsi zayıf o yüzden kadın kapanmalı

erkeğin nefsi zayıf kadın kapansın. erkeğin nefsi zayıf kadın eşini evine bağlamalı vs vs.

ancak şu var ki; erkeğin nefsi zayıf olduğu için zina erkeklere daha az haram değil. bunu düşünüp kendilerine çeki düzen vermek akıllarına gelmiyor da kadın çaba göstersin istiyorlar.

bak canım bak güzelim; demek istemezdim ama bu memlekette tesettürlü kadın fantezisi olan insan var. kadın kapandı ama bu '' zayıf olan erkek nefsinin'' bi sonu yok.

kadının kapanmasıyla da hiçbir derdim yok. nasıl rahat hissediyorsa bir insan öyle yaşamalı. ve islam dininde ''ziynet yerlerini, avret yenrlerini kapatma'' diye bi kural olmasaydı af buyurun ama ortalıkta özgürlük diye don külot gezen de olurdu ki bu özgürlük değil. toplum içinde birlikte yaşamanın kuralları var. ve erkekler kendilerini terbiye ettikten sonra kadınların özellikle erkekleri dürtmesi de art niyettir. ama tekrar ediyorum ''erkek kendi nefsini terbiye ettikten sonra'', bi dekolte görünce ikinciye bakmamayı düşünüp kendini durdurabildikten sonra.