bugün

savcı mehmet kiraz ın ölümünün sorumlusu

şimdi birsürü yavşak bana saldıracaktır lakin sikimde değil. savcının ölümünün tek sorumlusu tertemiz alnınızdan öpüyorum diyen, yapılan yağmayı, kırmayı, dökmeyi, kamu mallarına zarar vermeyi meşru gösteren meşru gösterdiği gibi birde iyi yapıyorsunuz aferin diyerek pışpışlayan ordaki vatandaşları sağduyulu olmaya davet etmesi gerekirken yangına körükle giden kemal kılıçdaroğlu ve yardakçılarıdır. şimdi senin o tertemiz alınlarından öptüklerinin arasında bu iki şerefsiz kansız orospu çocuğuda vardı. bunu nasıl açıklayacaksın? berkin elvanın sadece çocuk olduğu için bu kadar dillendirilmesi, ufacık çocuğun putlaştırılmaya çalışılması sonucunda ortaya çıktı bunlar. neden gezi olaylarında ölen diğer insanların ismi unutuldu gitti de bu çocuk hala konuşuluyor? çünkü 15 yaşında bir sabiydi. kahpelik yapmak için kullanılabilecek en uygun argümandı ve o kullanıldı. aklıma şu söz geldi. bıldırki hurmalar gelir götünü tırmalar. geçmişte kılıçdaroğlu alnından öpüyordun ya bu orospu çocuklarının bak onlar şimdi geldi devletin memurunu katlettiler. bunun içinde söyleyeceğin birkaç cümlen vardır herhalde.

eylem yapılır haktır. ama onu provoke etmek isteyen pezevenkleri ayırmaz da hepsinin alnından öpersen bugün o lafın gelir seni bulur. millet demez mi şimdi "eli kanlı teröristin alnından öpen adamı ben ne yapayım" diye. şuursuz bir şekilde ölçmeden tartmadan ne dediğini bilmeden konuşursan her şeyin bir numaralı sorumlusu sen olursun.