bugün

apple

tr'de retail konusunda cok basarisizlar. siz turklere neden guveniyor da mulakatta yapilan aktiviteleri kimseye soylememesi gerektigi konusunda sozlesme yaptiriyorsunuz ki? her mulakata giren sunu sunu yaptim diye blogunu zenginlestiriyor.

eylulden beri mulakatlarina giriyorum subat sonunda olumsuz olarak sonuclanmasiyla epey uzuldum tabi. yalniz gerek akasya gerek de zorlu center'da calisanlarina baktiginiz zaman hayattan soguyorsunuz. yetersizler, her konuda. benimkisi bok atmak degil. 3-4 senedir sektorde olan biri olarak konusuyorum, umutsuzlar abi.

cok ozel insanlar olabilirler tabi ki kabul edilmeyecek bir durum degil bu. belki olaganin gayet ustunde hobileri, egitimleri, dovmeleri olabilir. ama hizmet konusunda yetersizler. diyor ki "3 aylik lansman donemlerinde mevcut isinizi birakip bizimle yine ayni sureye istinaden sozlesme imzalayip calistiktan sonra isten cikabilir misiniz?"

hayir cevabini alinca ilk once afalliyor sonra da "tabi canim zaten calisiyormussun gerek yok sen bilirsin" deyip dislama nezaketini gosteriyor.

kisisel kanaat gibi algilanirsa sevinirim. abi yapamiyoruz. dunyanin en buyuk firmasi belki de. ne hikmetse turk girdi mi isin icine bozuluyor kurumsallik olayi. torpil falan giriyor diyorlar tabi orasini bilemem fakat her gun onlarca kisiyle gorusup umut asiliyorlar birilerine. yetkinliginiz vardir girerseniz girin. yalniz 4 ay bekleyip olumsuz cevap almak icin girmenizi kesinlikle onermiyorum.
güncel Önemli Başlıklar