bugün

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük, bu gün ilk kez bu tarz benim i izliyordum (bkz: gizem güler) aydın nazillili kız ve aydın nazilli kızlarını yollu diye, genelleme yapmama sebep olan kız. üniversiteyi muğla' da birlikte okuduk. hatta ev arkadaşımdı direkt. bu kadar erkek hastası kız daha tanımıyorum, eve okul arkadaşlarımız gelirdi erkek tayfası hastayım der, kıç altinda biten shortla gezer, battaniyenin altına girer, hatta ismini bile veriyorum direkt; fevzi diye burnu güzel olan bi arkadaşımızın kucağına otururdu neredeyse. ayrıca diğer ev arkadaşımla aramı açmaya çalışır, arkamdan atar tutardı ve biz bu kızla çok karambole ev arkadaşı olduk, çünkü 3. kişiye ihtiyacımız vardı. neyse biz bir gün, diğer ev arkadaşım özgün ile oturup bir konuştuk, neler varmış meğer gizli dönen. tabi dedikodu yaptığı ortaya çıktı kızın, yani kötü karakterli. tabi bire bin katınca bu da ortaya çıkınca ben bu kızı döve döve evden attım. böylece ev arkadaşlığımız bitmiş oldu. sonra tabi hakkında dünya şey duyduk vs.

cok tanıdık geldi az önce izlerken, dedim; _allah allah bu kız cok tanıdık sesine kadar. yazdım, -gizem güler kim?
direkt aydın nazilli okuyunca, aha dedim yolunu bulmuş. bir de çok hanım hanımcık duruyor, belki de düzelmiştir.
belki de yine rol yapıyordur.
yalnız taş olmuş abla.