bugün

Unutmadım unutmayacağım diye direniyordum.*
o kadar çok stalkladım ki artık isminin baş harfini aramaya yazınca ismi soyismi annesinin kızlık soyadı falan çıkıyor direk. Hayır sıkılmıyorum da. Her gün ne yazmış, feyste neler like'lamış twitter da neleri favlamış tek tek bakıyorum "oh kıza kanka yazmış ihihihi" deyip yatıyorum. Hayır sevmiyorum da gelse dese ki özledim takmam hmm oki der geçerim ama hunharca takip ediyorum. Sanırım Çıldırdım.
kitap okumayı severim. yeterince açık ve net sanırım.
Sevgilim yok tekliflere açiğim.

Ayrıca yildiz tilbeyi severim. Laf edeni dovebilirim. Emin degilim.
sanırım paramla öz güvenim birbirine endeksli.
yarın okulu bırakıyorum sözlük.. ve kimsenin bundan haberi yok.. maldivlere gidip orda iş bulacağım.. artık 3-5 ne olursa.. dönüşüm muhteşem olacak..
Uludağ sözlük android uygulaması bir sike benzememiş.
dün aldığım 4 hisse senedinin hepsini bugün karla sattım. korkmaya başladım.
makalemi ne ara buldun da verdin kaşar? bana sordun mu, verdikten sonra söylemek ne demek ya. sessizim diye bu kadar da olmaz. bir daha dünyaya gelmeyecegimi biliyorum ama öyle bi secenegim olsaydı kesinlikle cirkef biri olmak isterdim. nedir bu çektiğim? habersiz yapılan her şeyden ve emrivakiden nefret ediyorum.
maaşımın yarısını iddiaya harcıyorum.
Bugün beş saat dersin var gitmek zorundasın, yetti bu devamsızlık yapmaların diye diye adeta sürünerek çıktığım yatağımdan çıktığım için köpekler gibi pişmanım.
Okula gidip işlenilen tek bir saat dersin ardından diğer dersleri erteliyoruz arkadaşlar diyen hocayı boğabilecek potansiyeli gördüm kendimde. Fakat tabi ki de hunharca sevinip yerime yurduma geri döndüm.
Ne olurdu vicdan yapmayıp bugün de derse gitmeseydim he ne olurdu. Boş yere sabahın yedisinde uyandım of.
8. Sınıfta beden öğretmenine aşıktım.
çok yoruldum sözlük. incelik göstermek, iyi niyetli olmak için uğraştıkça insanların tepeme çıkmaya çalışmasından yoruldum. sevdikleri kurumların yanlışlarını görmezden gelip sevmedikleri kurumlara saldıran insanları görmekten yoruldum. özeleştiriden uzak, her şeyi bildiğini, başkalarından üstün olduğunu zanneden insanlarla bir arada olmaktan yoruldum. şuursuz futbol fanatikleriyle aynı sözlükte yazmaktan yoruldum. kalabalıktan, gün ışığındaki pırıltılı maskelerden yoruldum. hiçbir insan görmek istemiyorum. kimseyle diyalog kurmak istemiyorum. çok yorgunum.
Yalnizca kıt zekalı insanlarda görülen türde bi masumiyetim var.
http://www.youtube.com/watch?v=VohAxpboJAs

sanırım aşık oldum. hahahahah
(bkz: dün taksiye bindim)
şuradaki bazı yazılanları görünce ayar olmamak elde değil. yok aşkmış yok efendim kek istemiş canı yapanı yokmuş kahvesi bitmiş. gerçekten derdi olan ve buradan başka bir yere anlatamayan insanların arasında (bkz: iğrençsiniz ibneler)
hayatımın travmatik dönemlerinde birlikte olduğum insanları sanki onların suçuymuş gibi sebebi onlarmış gibi bu problemlerle özdeşleştiriyorum ve onları görmekten rahatsız oluyorum.sırf bu yüzden yıllarca lise arkadaşlarımla görüşmedim.ben de böyle bir tipim.
içimde bir cenaze evi var. hergün ölüyorum.
ishal olduğumu herkezden sakliyorum.
Delikanliligima bok sürdürmem.
yoruldum her şeyden yoruldum.
Mutluyum.
Bugün bir eksiklik hissettim sözlük baktığım yerde birilerini görmemek koydu.
libidiom regl öncesi tavan yapıyor.
30 yaşıma gireceğim, ama sevgiyi hiçbir zaman doruk noktasında yaşamadım,sevgiye doyamadım, sevdiğim kadar sevilmedim işte sözlük. ağzını aval açıp daha ne dememi bekliyorsun.