bugün

sozlukte kufur gorunce rahatsiz olan utulu yuzler

mezara kadar değil pazara kadar bu yüzlerini saklamayı başarabilirler ancak..

şimdi öncelikle bu işin basitliğini anlayamamış dimağlara tekrar, olmazsa tekrar yine olmadı tekrar seslenmekten üşenmeyeceğime hemfikir olalım isterim..açıklamama izin verin..

bir kullanıcının küfür içerikli entry girmesi son derece normaldir.bunu tiksinç, tü kaka diye nitelendirmek ve "ııyy midem bulanıyor" şeklinde yaftalamak oldukça zayıf ve gülünç bir karşı ifade biçimidir.elimizde bir tiksinçmetre mi vardır.veya toplumun genel olarak kabullendiği bir tiksinçlik normu mu doğmuştur da benim haberim yoktur..ya da bir başlığın "saçma-salak" olduğuna kime göre neye göre karar veriliyor.açıkçası ben karşı düşünceyi savunuyor olsaydım çok daha dayanıklı savlar üretmeye çalışırdım zira bunlar pek bir serbest salınım halinde..

peki mantıklı bir açıklamayla küfür içerikli başlıklara nasıl karşı çıkılır?
sözlükte bayan yazarlar yazıyor olabilir.çocuklar okuyor olabilir.bunlar fasa fiso.fakat küfür edilmesini tolere eden bir anlayış biçimi bir süre sonrasında haddini aşma tehlikesini doğurabilir ve tüm bunların nerede noktalanacağı kesin olarak bilinmediğinde bir ihtimal dur denilebilir.

eğer ki bir görüşü destekliyorsanız.düşünceleriniz, savlarınız en azından mantık çerçevesine oturtulmuş olmalı.kayaçların arkasına saklanıp slogan atarak, tribün şovlarıyla olmuyor bu işler.
güncel Önemli Başlıklar