bugün

terörist bayrak indirince asker görevden alan ülke

bu ülkede suçlanacaklardan birisi de şu anki silahlı kuvvetler komutasıdır. hükümetle, sırf hapisteki adam gibi adam, pkk ile mücadele etme cesareti göstermiş paşaların durumuna düşme korkusu yüzünden böyle içli dışlı olmuşlardır. yetmiyormuş gibi silah arkadaşlarının suçlarını onaylarcasına onları emekli etmişlerdir. bu da yetmiyormuş gibi onları eleştiren komutan eşlerine de sosyal tesislerden faydalanma yasağı getirmişlerdir. evet ben oradaydım ve hepsine birinci elden şahit oldum, 3 senedir görüşlere gidiyorum ancak aradan bu kadar zaman geçtikten sonra buradan esip gürleyen sen neredeydin? silahlı kuvvetler, akademiden yeni mezun olmuş(!) bir binbaşıdan çıkma balyoz harekat planı gerçektir şeklindeki sahte bilirkişi raporlarını onaylarken sen nerelerdeydin be aslanım?

ha geçmişe gidecek olursak silahlı kuvvetlerin suçları ortadadır. bu ülkede "koalisyon ortaklarının" ortaya çıkmasından da silahlı kuvvetler sorumludur. abd maşası olanlar sadece eski ve yeni koalisyon ortakları değildi hani!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar