bugün

erotik hikayeler

usulca arkasına geçip boynunu öpmeye başladım. bundan zevk aldığını hafif hafif inleyerek belli etmişti bana. üzerindeki kazağı bir çırpıda çıkarıp attım. yavaş yavaş aşağıya doğru süzülmeye başlamıştım. birden gözüme sütyen kopçası takıldı. çıkarmamın zamanı gelmişti..

sutyen kopçasını dişlerimle çıkarmaya karar vermiştim. erotizmde sınır tanımadığımı ona kanıtlamam gerekiyordu. dişlerimi kopçaya geçirdim, açabileceğimden kesinlikle emindim. fakat o da ne? açılmıyordu kopça. koparacak kadar sıkıp çevirmeme, ileri geri ittirmeme rağmen açılmıyordu. resmen döt olmuştum. o da bunu farketti ama ikimizde bu güzel gidişatı bozmamak için bozuntuya vermedik. lakin benim bu kopçayı açmam lazımdı...

biraz belde dolaştıktan sonra tekrar kopçaya gelmiştim. açmalıydım, ulaşmam gereken tepelerin önündeki bir engeldi o. henem koparmalıydım onu. o gazla asıldım kopçaya... lan yine açılmıyordu bu. soktuğumun kopçası. ne biçim bir bezden imal edilmişti ki ne kilidi açılıyor ne de kendisi kopuyordu. sinirle asıldıkça asıldım. bir ara göğüsleri sırtından çıkar gibi oldu.

kızın şeklini bozmaya başlamıştım ama sittiret kızı. bu kopça açılıcaktı, başka bir seçenek yoktu. yatakta ayağa kalktım, bir ayağımı onun beline attım ve yine asıldım. lan hala mı kopmaz? vay ben senin gibi kopçayı yapanın ta... olmuyordu açılmıyordu. oda gözlerini acıyla bana doğru dikmiş bakıyordu. neye bakıyordu, bok mu vardı? herşey onun suçuydu zaten, böyle sütyen alırsa olaccağı buydu. gecenin içine etmişşti, hala kedi gibi yüzüme bakıyordu. kalkıp defolup gitsin kendine adam gibi südyen alsın öyle gelsindi. lan sütyen mi südyen mi ne boksa şimdi sende açtırma ağzımı.. bişey anlatıyoruz burda, erotik bir anımızı paylaşıyoruz. ala ala ya...