bugün

açıköğretimin kaldırılması gerektiği gerçeği

acilen yapılması gereken bi devrimdir....ne lan bu ? önüne gelen üniversite mezunu anasını satiyim....adama sorsan en temel bilgileri bile bilmez ama anadolu üniversitesi'nin para kazanmak uğruna resmen herkese parayla diploma sattığı ve hersene sınav sorularını bile aynı sorduğu bi ortamda, en gerizekalı bile üniversite diploması sahibi oluyo....

ohhhh ne ala memleket ya....ben gidim mal gibi şehirdışında okiyim, öss'den bi dünya puan alayım, paşam gitsin suya sabuna dokunmadan az bi öss puanıyla, aöf'ye girsin ve yatarak para kazanarak okulu bitirsin ve benle aynı kefeye gelsin....ondan sonra bende üniversite mezunuyum yeaaa tripleriyle ortada dolaşsın....

lan bizim burda 7'den 70'e herkes üniversite mezunu be herkes be....o zaman benim suçum ne arkadaş benim suçum ne ? neden 1 sene dershaneye gittim neden şehir dışında okuyup yurt kirası, yol parası ödedim ben he neden ?

adam sakat olur, hasta olur, aşırı fakir olur, ona açıköğretim imkanı tanırsında, her önüne gelene bu hakkı tanırsan içine ederim o hakkın ben. biz enayimiyiz lan gittik onca emek harcadık, onca masraf ettik?