bugün

emrah serbes ten rte ye tarihi ayar

güzel ayardır.

lakin burada yorumlara bakıyorum, sen kimsin ki diyoruz.
hülya avşar kimdi de onunla görüşüldü? en azından emrah serbes ben 15 gündür sokaktayım diyor, sokağa oradaki insanlara dair söyleyecek bir şeyleri var. eğer illa kim olduğu önemliyse de emrah serbes bugün çok başarılı bir yazar. sahnede emekleyerek popo şovu yapan ne olduğu belirsiz, çaptan düşmüş bir insan değil.
bunun dışında siz emrah serbes'i beğenmemişsiniz ama bakın, adalet bakanı görüşmüş.
devlet s*kmeyeceği eşeğin önüne de ot atmaz, demek ki bu adamdan alınacak bir şey var. sokağın nabzını öğrenmek ya da sevilen bir insanı tarafa çekmek ya da başka bir şey. her neyse.

he bütün bunların dışında, konuşmayı dinlediyseniz eğer, 27 şubat döneminde başbakanın mağdur olduğunu, şiir okuduğu için hapse girdiği dönemleri de anıyor, halkın onu sevdiğini de söylüyor.
yani muhalif olmak için direnmiyor bu adam. haksızlığın her türlüsüne direniyor.
sizin gibi işine geldiği zaman ama ben mağdurum ühühühüh demiyor.
bugün sevmediği başbakanın da bir dönem çektiklerini anlıyor, biliyor ve söylüyor.

asıl sen kimsin ki diye sorulması gerekenler, burada klavye başında bir şekilde bir şeyler yapan insanlara sallayanlar. ki buna ben de dahilim.
eğer birini eleştirecekseniz, ondan daha iyi işler başarın, ondan sonra gelir burada konuşursunuz.
yada bekleyin, önce efendiniz konuşsun, ardından siz yorum yaparsınız.