bugün

kampüs efsaneleri

bundan52 yil 3 ay 4 gün evvel masacüses üniversitesinde okuyordum - adini bile unuttum düzgün yazamiyorum bakin - . herkes kampüste kendi odasinda kaliyordu . koca okulda tek müslüman ve arabesk dinleyen bendim.
o yüzden dislandim , itildim ama yilmadim , kendimi kabul ettirdim ne demisler '' azimle sican betonu bile deler '' bu güzel günleri hala ararim...

birgün sanirim günlerden wednesday di ya da saturday okul bizi geziye götürdü dagda piknik yapacaktik , cadir kuracaktik , alkol alip herkes bir geceliginede olsa seks yapacakti , bilirsiniz amerikada herkes birbiryle seks yapar. bende amerikan emperyalizmin etkisi kalarak o gece carolinie diye bir kizi gözüme kestirdim. o gece mala vuracagim icin cok mutluydum , ancak bu cavur avratlari prezervatifsiz seks yapmiyordu bilirsiniz.
aksilik bu ya arkadaslarim , cash , norman , nick de de birer adet kondom vardi bu yüzden michael ve ben ortada kaldik aksam herkes ciglik cigliga seks yaparken ben michael'e tavla ögrettim.

tavla oynarken mic acemiligi yüzünde zari elinden kacirdi zar sekti sekti bir tas parcasina carpti bende zari almak icin bu tas parcasina dogru yöneldim , bide ne göreyim tasin üstünde '' beni kaldir '' yaziyor hem de türkce!!! icimden ''vay anasini demek buraya benden baska türkde gelmis'' dedim tasi kaldirdim ve bir paket beni bekliyordu , peketi actim önce bir mektup cikti , mektupta aynen sunlar yaziyordu ;
---------------------------------------------
merhaba dostum ;

bende bir türk olarak buraya yillar evvel okul piknigi icin geldim , amacim sosyal etkinlik ve seks yapmakti , ben geldigimde fazladan 2 prezervatif getirmistim kullanmayinca benden sonra buraya bir türk gelirse kullansin diye buraya biraktim , iyi eglenceler , beline kuvvet...
fenasiden sevgilerle...
----------------------------------------------
evet o gece visne aromali bir seks yaptim , fenasiye tesekkür ediyorum bana olan yardimi icin.