bugün

sitem

Neden sana söylemek istediğim hiçbirşeyi söyleyemiyorum? Ben ki herşeyin eksiklerini,yanlışlarımı bu kadar kabul etmişke,senin bi lafıma kızıp gitmenden niye korkuyorum? Neden kaybetmekten korkuyorum? Oysa ben bütün cümlelerimi sana kuruyorum. Yalan yok içimde. Çünkü aşk denilen ızdırabın yalansız olması gerek. Hergün başka yalanlar bulmak belki de aşkı ızdırap haline getiriyordur ha kimbilir! Evet bence aşkı ızdırap yapan bu. Sürekli rol yapmak zorunda kalmak.

Sıkıldın mı? insan önce hangisinden sıkılır? Sevmekten mi sevilmekten mi? Çok mu sevdim ben seni? Yada çok mu belli ettim? Sevdiğimi belli etmemem gerekiyormus öyle diyorlar. Yüksek sesle söylenmeyen şarkı gibi. Sen mırıldan o anlasın, anlamaya çalışsın! Rol yap, kendin gibi olma,koştur adamı peşinden. Kimse birbirini svmiyor demek ki. Bunu söyleyen bi insan nasıl sever, nasıl koşulsuz bağlanır? Ben senin elinde bi sokak kedisi gibiyim, sevgine muhtaç, onu isteyen pislik bi sokak kedisi.Sen sıkıldığın zaman gidiyorum, çöplerin içinde dolaşıyorum. Sonra geliyorum, sen biraz daha seviyorsun, okşuyorsun falan. Sonra yine gidiyorum sonra yine geliyorum, sonra yine gidiyorum,geliyorum. Nereye ait olduğunu bilmeyen bi sokak kedisi. Sen bunun ne demek oldugunu anlayabiliyor musun? Ben bu ilişkinin kedisiyim. Ya beni sahiplen ya da bırak. Ben böyle ikide bir gidip gelmekten yoruldum