bugün

zengin olmadan tam müslüman olunamaması

Bu başlığı açan arkadaşın saçmaladığı cümledir. Efendim neymiş? Parasız Allah ile bağ kurulmaz. Kim diyor? yapmayın Allah aşkına. Bırakın bu işleri. Ateist demek istemiyorum ama kendilerini Allah'a yaklaştıramayanlar öbür tarafta bir şey uydurmak için burada bir kılıf örmekte. Yapmayın günahtır. Allah sizlere hiçbir zaman yükleyemeyeceği yük yüklemez!.. Lütfen gelin tevbe edin. HACCA GiDiN! diyen yok. imkanınız varsa gidin denmekte. 3 liram var karnımımı doyurayım cocuklarımımı hacca mı gdeyim ? Hacc elbette ki arka planda kalacak. Ama paran varsa gitmeni ister Allah . Birde bu arkadaşların söylediği cümleler. Ne anlam içeriyor? Yapmayın yahu. Tam müslümanlıktan kastınız nedir? 5 vakit namazını kaçırmayan bilmem sakal bırakan adamlar mı tam müslüman? işte günah işlediniz. Diyeceksiniz ki nasıl? Şöyle ben sakalımı saçımı kestiririm. Kot pantolonumu giyerim. Şalvarla bitecek iş değil bunlar. Herneyse kimse benim namaz kılıp kılmadığım konusunda yorum yapamaz. He ben 5 vakiti kaçırıyormuyum kaçırmıyormuyum. Tam müslümanmıyız ? Bunu nasıl bileceğiz? Yok sünnet olduk ahaaa tamam müslüman oldu. Böyle bişey yok. Namazımızı niyazımızı dualarımızı Allah kabul etmediği sürece nasıl müslüman olabiliriz? Bunu birazcık da olsa düşünün. Ben müslümanım En iyi müslümanım diyenin müslüman olup olmadığını Allah bilir. Allah yoldan çıkanları yola soksun. Allah cümle aleme yardım etsin.

Allah bizleri zina ile imtihan etmesin.Amin!..