rahatlık

çok güzeldir be üstat.

sağlık sorunun varsa hele, ufacık birşey bile olsa bilirsin insanın hayatını siker. sağlığın yanında aşkmış, meşkmiş siktir edeceksin. onun dışındada doğru insan olmaya kıymet vereceksin sadece, birinin gözüne kürdan batsa senin gözüne ağaç dalı girmiş gibi hissedeceksin. o sağlık sorunun düzeldiyse, ailen yanındaysa, hayat güzeldir. gerçekten güzeldir. yemeğin vardır ama o iç rahat değilse o yemek boğazdan geçmez, mideye inmez. o yemeğin güzel kokusu bile iğrenç gelir. ama o rahatlık varsa içinde, huzura ermişsen süpersin. ne yazılmıştır ömür süresine bilinmez ama o süreyide mutlu geçirmek gerek. aşk eklenti paketidir. rahatlık ana oyundur. ana oyun zevk verir, eklenti paketi biraz daha mutlu eder sadece. için rahatsa akasya durağının sinan' ı varya onun zengin olma sahnesi bile güldürür. ne mantık arıcan. adam coşuyo taksi üzerinde tepiniyo lan. gül işte. misler gibi.

galatasaraylıyım ben, can sıkıntısından manchester maçını açasım gelmedi, fenerin marsilya maçına bakmadım. manchester city real madrid maçı döndü, açıp ona bile bakmadım. nasıl sıkıyo lan varya. sözlük, mesaj atın amına koyayım hepinizle konuşmak dertleşmek eğlenceli vakit geçirmek istiyorum. allah süper şey lan capsi var, size ondaki mantığı bile anlatabilirim amına koyayım ! hayat süper lan.