bugün

uludağ sözlük bütünüyle yenilensin kampanyası

tamamen yetkili arkadaşa katıldığım önermedir zira;
birincisi madem gammazlanıyoruz silinen entry lerimiz daha açık şekilde anlatılmalı
bir derdim var adlı yere yazdığımız sorunlar bazen günlerce cevap bekliyor evet belki yoğunsunuz ama o zaman yeni arkadaşlar katın onunla ilgilenecek biz de burada mağdur olmayalım

bugün başıma gelen saçmasapan bir oları anlatayım:

benim bilgilerime tıkladığınızda en altta istatistik dereceleri yazan yerde bugün girdiğim 5 derece var görsel fakat devam edip istatistik geçmişimi tıkladığınızda bunlardan hiçbirisi yok görsel nasıl mümkün oluyor bu anlayamıyorum?
madem istatistiklerim su üzerinde kalacak o zaman kaldırılsın bu iş başkasının ki oluyor da benim ki yada bir başka arkadaşımın ki neden olmuyor anlamak mümkün değil

ayrıca radyo için 2 3 tane yetkili arkadaş kendini parçalıyor ama diğerlerinin umurunda değil bu sözlükte şöyle bir sistem oluşmuş sanırsam biraz acı ama;

he onu yaptık mı tamam bunu koyduk mu tamam şunu ekledik mi tamam hadi açalım sözlüğü ee sonra?
sonrası tamam işte ulan uzatmayın yolunda giden bir sistem var 2 3 çatlak ses bunu bozamaz boşverin siz devam edin...

umarız buraya yazılanlar da eksilenmek dışında bir işe yarar...