bugün

bir dilek tut

Fox Tv nin Türkiye ayağındaki kanalda yayınlanan, pınar altuğ ve cenk eren'in sunduğu emrah, deniz seki gibi isimleri jüriliğini yaptığı şarkı yarışma programı...

genel bir bilgiden sonra programın içerisinde hoşuma gitmeye bazı şeyleri yazmak istiyorum. yarışmacıların ropörtajlarından (!) veya bi yerlerden (!) buldukları en ufak bişeyi bile 2 haftadır yayında olan programda kullanmaktan hiç de geri kalmıyorlar. burdan da anlaşılıyor ki kanal bi takım polemikler çıkarmak istiyor.

birincisi: katılan bi çocuk demişşşş(!) ki jüre beni eleştiremez. jüri de gayet edepli şekilde yorumlarını yapıyor ama diğer taraftan tam bir embesil olan ve vücudunu kullanmaktan başka hiç bir işe yaramayan pınar altuğ hemen atlıyor; ama emrah bak böyle bişey söylemiş diye...

resmen çıldırdım orda. sanane kardeşim o adam kendini savunur. sana mı kaldı jürinin savunması yoksa kanal sahipleri yapımcılar size bişeyler mi fısıldıyorlar...

-(Müdür) Mehmet Bey, bütün muhabirlere ve sunuculara foxlattıracak malzeme çıkarmalarını söyleyin... foxlattıramayan gelmesin yanıma

daha sonra programa annesi hasta olan bir genç katılıyor işte sizi en kısa zamanda buraya istiyoruz diyor ve devam ediyor yarışmacıya bakıp. işte ... (adını unuttum) annenle konuştun ben kendimi zor tuttum (tabii ki pınar altuğ) ağladım hatta, sen neler söyleyeceksin...

tamam reyting için bazı şeyler yapılır fakat bu kadar da yapmayın be kardeşim...

siz böyle yaparsanız bu halk size .... foxlanır....