bugün

sözlükçü hatunların hiç komik olmadığı gerçeği

kadınların espri yapmayı bilmemesi özelliğinden gelen bir durumdur.

şu sözlüklerin eğlencesi kalmadıysa, bunun nedeni, artan evde kalmış kız popülasyonudur. akşama kadar dizi izlemekten, beyni ambale gibi olmuş; üst kat komşusu naciye'den başkasına gidemeyen; lise'deki arkadaşlarını da ancak feys gibi sanal ahlaksızlık sitelerinden görebilen birinin ne eğlencesi olacak allasen.

fakülte yüzü görmüşleri daha beter zaten. orada koca bulamadıklarından mıdır nedir, bu platformları dolduruyorlar ve sözlüğün eğlenceli yanının amına koyuyorlar.

bazen, denemek için başlıkta klasik bakınızlar veriyorum. mesela, "allahını seven üzerime toprak atsın" veya "kafan çok güzel olmuş güle güle kullan" gibisinden kız gibi bakınızlar yazıyorum. bunu komik bir ayar zanneden sözlükçü hatunlar hemen bunu artı oy manyağı yapıyor. espri yapamadıkları gibi espriden anlamadıkları da aşikar. bu arada sinirlenip, seri eksi verenler de onlar; bunu da biliyorum. neredeyse tamamı kız bu tayfanın.

siz espri falan yapmaya çalışmayın lütfen. şarkı sözü, şiir filan paylaşın. quote'ler girileyin, ehe.