bugün

esrar

ottur günahı yoktur,vur dumana gel imana gibi sloganlarla sempatik göstereceksek,doğrudur sempatik eğlenceli bir yanı vardır;unutulmaması gereken,çok kuvvetli bir beyin zehiri olduğu ,beyin hücrelerini öldürdüğü,ortalıkta bir sürü sünger bob yaratmış ve diğer uyuşturucu ve uyarıcı maddelere geçiş imkanı tanıyan bir köprü olduğunu da söylemek gerekir.fiziksel bağımlılığı yok be abi gibi popülist bir söylemle mi savunacağız,o zaman zaten fiziksel bağımlılıktan daha önemli bir bağımlılık türü olduğunu bunun da adına psikolojik bağımlılık dendiğini,kullanıcıların bir süre sonunda beyinsel yetersizlikler,paranoya,hafıza silinmeleri,kişilik bölünmeleri ve sosyal problemler yaşayacagını da söylemeliyiz.ben ne yargılıyorum bu maddeyi,ne yüceltiyorum.sadece gerçeklerin yazılması gerektiğini vurguluyorum efendim.ne o kuruyor muyum?ottur günahı yoktur mu? evet belki de yarın öbürgün bu maddeyle daha önce tanışmamış hakkında hiç birşey duymamış genç insanların okuyabileceği bir sözlük de özendirici olmamak gerektiğini düşünüyorum sadece.uçtuğunuzu bilmemiz gerekmiyor ayrıca.tabii eğer ben farklıyım şaşırtırım sizi dikkat çekicem ulan sloganıyla uyuşturucu madde kullanmıyorsanız.