bugün

Doğru bir cümledir.herkes yerini bilmeli.zinanin haram olduğunun farkına varmalıdır.
erkeğinde siki kesilmeli.

böyle olacaksa razıyım, çağırın gelsin cenderme pardon idam.
zinayı kadının tek başına yaptığını sanan cahil isteği. he yavrum he, kadın idam edilsin, erkek de "nasıl skor yaptım ama" havalarında dolansın dursun.

bir insanı sırf senin gibi düşünmüyor diye idam etmek istemek nasıl bir kafa yapısı acaba merak ediyorum ben. bu nasıl bir cehalettir böyle.
ifratta ve tefritte kalmanın lüzumu yok. Bekar ise 100 celde cezası evli ise recm dir cezası. Bunun içinde şartların tamamlanması lazım gelir ki bu o kadarda kolay değildir. Kafanızdan fetva vermeyin.
erkeği de idam edeceksek olur dediğim öneri.
akabinde 4 tane şahidin de idam edilnesini istediğim öneri. resmen seyretmiş adamlar.
islamiyet hakkında bilinen yanlışlar diye bir kitap yazılsa samursam sonsuza gider. zina tek başına işlenebilecek suç değildir. erkeği de kadını da ilgilendirir. cezası idam değildir. kırbaç cezasıdır.

Nur suresi 2. ayet:

"Zina eden kadın ve zina eden erkekten her birine yüzer değnek vurun. Allah’a ve ahiret gününe inanıyorsanız, Allah’ın dininin koymuş olduğu hükmü uygulama konusunda onlara acıyacağınız tutmasın. Mü’minlerden bir topluluk da onların cezalandırılmasına şahit olsun."

zina'nın tespit edilebilmesi için 4 erkeğin şahit olması gerekir. şahitler yalancıysa veya 4 kişi değilse aynı cezaya şahitler çarptırılır. iftira ettikleri için.
burası ne afganistan ne de iran. sike sürülecek şeyler konuşun, başkalarının kiminle seviştiğini düşünüp kudurmak bir ruh hastalığıdır. işidci misiniz aq, 2014 yılında konuşulan konuya bak. siktirin gidin işinize gücünüze amcık ağızlılar ya.

troll başlığının ciddiye alındığını da ilk defa görüyorum.
Zina yapan erkek de alnından öpülmeli (!)
sozlukte o kadar cinsel baslik varken, kizla soyle yaparim boyle yaparim diyen onca erkek yazar varken zina yapan kadinin idam edilmesini söyleyen yazar dusuncesi. cunku zina tek tarafli, bir tek kadin yapiyor, erkek degil!
"korkusundan; tecavüzcü, hırsız vs. olmamış kişiden ne beyan beklersin ki" durumunun yüz bulmasıdır.
Sanırım kadın kendi kendine zina yapmış oluyo bu durumda. Ortada erkek falan yok galiba. O da güzel.
"Disi köpek kuyruk sallamazsa erkek olani pesinden gelmezmis." - yobaz atasözü
"iki ayaklı hayvanlar, gerçek insanlar arasından ayıklanmalı" demek daha doğrudur.
insanlık her alanda ilerlerken, sikinin derdine düşmüş yavşak beyanı.
zina yapamayan insan söylemi olduğunu düşünüyorum.
ne kadar cahilsiniz belki karı ateist. ulan her şey senin inancına göre mi olacak? çok cahilsiniz yine.

bence cahiller asılmalı, sike değil yalnız karıştırmayın.
cahiller, başkasına saygı duymanın yanından geçmeyi geç başkalarının yaptıklarıni hazmedemeyen atıp tutan, habire en birinci benim diye savuran, ha bi' de benim sikim en büyük diyenler asilmali. karışmayın oğlum millete sanki çok iyi alasiniz da tabaktaki yoğurt bulasigini ona buna yamamaya çalışıyorsunuz.
kadın erkek hiç fark etmez, herkes evlenmek zorunda değil, herkes evlenip karısını dogramak, bunun yanına otobüste onu bunu fortlamak zorunda değil. zihniyetsiz. saygısız artı cahil. multi gereksiz...
ayrımcılık ve cehalet kokan bir açıklamadır.
islam dininde erkek zina yaptiginda erkek de recm edilir. Zina erkege de haramdir zira. ve zina tek tarafli da yapilamayacagi icin iki taraf da cezalandirilir.
oyle islam kadina ceza verir erkege ceza vermez gibi geyiklere girenlere girsin bu gercekler.
o zaman türkiyede kadın kalmazdı. ama bu görüşü savunan bir insan mutlaka zina yapmıştır çünkü sadece zina yapan kadınlar idam edilmeli diyor yani erkekler değil. çok şerefsizce olmuş kusura bakmasın kimse.
(bkz: asmayın dedeler)
zina yapan evli kadın ve erkek için recm emri vardır. zina yapan bekar kadın ve erkek için sopa emri vardır.

kaçına uyuyoruz, kaçını uyguluyoruz ?!

sonra neden artıyor fuhuş !

neden artıyor hayasızlık, iffetsizlik, ahlaksızlık, edepsizlik !!

küçücük kızlar neden şimdiden bedenini gösterecek şekilde giyinip, orasını burasını sergileyip makyaj yaparak sokağa çıkıyor ?!

gençliğin derdi neden sevgili edinmek ?!

Rasulüllah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) buyuruyor : “Hangi toplulukta zinâ artarsa mutlaka onlar içerisinde ölüm çoğalır,artar.”

“Toplumun temelini sarsan en büyük tehlike, zina ve buna paralel olarak yaygınlaşan
eşcinselliktir. Peygamber efendimiz (s.a.v) ‘Allah indinde zinadan büyük günah yoktur’. Ve ‘Sizin için en çok korktuğum şey zinadır’ buyurmuştur.

Rabbimiz Allah-u Tealâ sınırları koydu.

“Kim benim sınırımı aşarsa,serbest ettiğimin dışına taşarsa,benim serbest ettiğimin yolların dışında kendini tatmin ederse,işte onlar sınırı geçenler,işte onlar nefislerine zulmedenler,işte onlar canlarına kıyanlar,canlarına yazık edenler,canlarını cehenneme atıp azâba satanlar,haddi hudûdu tecâvüz edenlerdir.” (Müminûn suresi :7) buyurdu.
Eskileri hatırladım. Tam iki sene olmuş.