bugün

her ne kadar fenerbahçe diğer takım taraftarı tarafından sevilmeyen bir klüp olarak lanse edilse de içinden çıkardığı bazı futbol adamları her dönem rakipleri tarafından da sevilip sayılmıştır. bu kişiler şanslı azınlığa sahip olan fenerbahçelilerdir.

(bkz: arthur antonios coimbra zico)
(bkz: aykut kocaman)
(bkz: lefter)
diğer takım taraftarlarının fenerli sevgilileridir.
milli maclardan sonra:

(bkz: semih senturk)
tabi ki;

(bkz: okechukwu uche)

daha sevmeyenini gormedim. *
(bkz: marco aurelio)
tuncay şanlı, volkan demirel, kemalettin şentürk, müjdat karagöz, jay jay okocha ve elbette aziz yıldırım.

edit: kötülenmiş. buradan anlıyoruz ki bu isimleri her türk vatandaşı çok seviyor. ben de bir galatasaraylı olarak yukarıda zikredilenleri öyle seviyorum ki o kadar olur.
(bkz: gökhan gönül)
kesinlikle edu'dur o. güzel ortaları affetmez.
(bkz: rıdvan dilmen)

(bkz: şeytan)
(bkz: rüştü reçber)
(bkz: müjdat) (soyadını hatırlayamadım)
(bkz: oğuz çetin)

Edit: Müjdat yetkinermiş. minik mavi balina'ya teşekkürler.
aşırı fanatik anti-febe'liler* tarafından ''...karacaahmet'te yatmaktadırlar'' diye bitirilebilecek cümle.
mustafa denizli beşiktaş taraftarınca olcukça sevilmişti o dönemde.
(bkz: mustafa denizli nin oyuna aldigi altinci yabanci)
fenerbahçe terbiyesini ve kültürünü gerek sahada gerekse özel yaşamında cümle aleme gösteren fenerbahçelilerdir efenim.
kesinlikle claudio maldonado'dur.

(bkz: claudio maldonado/#3384986)
edunun ta kendisidir. insan kendini zorlasa kendi kalesine o kadar gol atamaz heralde.***
(bkz: semih şentürk)
(bkz: gökhan gönül)
(bkz: mehmet aurelio)
(bkz: semih şentürk)-terbiyeli, efendi, sportmen kişiliği sayesinde kendisini sevdirmeyi başarmıştır. Ayrıca iyi bir forvettir. Bence kezman'dan iyidir.
(bkz: marco aurelio)-iyi futbolcu. (gerçi artık fenerli değil ama)
(bkz: gökhan gönül)-çok iyi bir sağ kanat oyuncusu.
(bkz: rıdvan dilmen)-çok kafa adam, iyi bir spor yorumcusu.
(bkz: edu dracana)-çok iyi gol atar.
serkan balcı-ümit özat ikilisi. zamanında çok severdim bunları yaptıkları ortalardan dolayı.
(bkz: pierre van hooijdonk)
(bkz: cem yılmaz)
(bkz: beyaz)
su aralar kezman. sorun yumagi mubarek.
geçmişe bakıldığı zaman lefter küçük andonyadis, car bartu, cemil turan, aykut kocaman, oğuz çetin. günümüz de ise semih şentürk, uğur boral ve gökhan gönül'ün örnek gösterilebileceği isimler.
(bkz: gokhan gonul dostlari)
şimdi maldonado demek geliyor içimden ama "rakipleri tarafindan da" dendiği için fenerbahçelilerin sevdiği bir isim olmak zorunda.

onun için orta yolda buluşulacak tek bir isim var.

(bkz: nuria bermudez)
futbol'un futbol* olduğu zamanlardan hatırladığım;

(bkz: rıdvan dilmen)
(bkz: oğuz çetin)
(bkz: otto bariç)