bugün

entry'ler (7)

tabu diyalogları

Kelime : Cemaat
( Benim anlayamaz,bilemez bali makara olsun diyerek salladığım bir şeydi bu cevabı bende beklemiyordum, zaten sonra oynayamadım. )
- 7 Kişi toplandık fatiha yı patlattık
* Cemaat

dosto

Dostoyevski'nin kısaltılmış hali, bir nevi olan hayranlığı ve aslında şuan var olmayan bir canlıyı onun kitaplarındaki gibi en sıcak hali ile yaşayıp, yaşatıp benimsemektir "Dosto" demek, mahallede koşup top oynadığın, salçalı ekmek yediğin, beraber eriğe daldığın arkadaşın olarak görmektir. Hatasız dostoyevski yazan her canlı benimle arkadaş ola bilir lakin ona kısaca "Dosto" diyen benim çanım ciğerimdir.
Dip Not: Dostoyevski'nin adı Fyodor dur yani Dostoyevski adamın soy adı bilinmesi gerek bununda çok karıştıran gördüm, yarın bir gün karşınıza bir narsist çıkıp " Sen daha Fyodor diyemezsin be ne hayranlığı kih kih kih" derse yapıştırın cevabı " Ben zaten Maria Dostoyevski'nin hayranıyım." Maria kim diye düşünür durur sonra.

dosto okumanın metabolizma üzerindeki etkileri

O zaman Allah benim belamı versin napmışım ben böyle.

ygs ye girmeden abdest alma zorunluluğu

Eskidendi tabi bu kopya muhabbetinin olmadığı günlerde, içeri annemin evden çıkarken son anda elime tutuşturduğu su şişesi ve kalemlerim ile girdim. Sınavın ortalarına doğru bende dank etti anneme yeni zemzem suyu getirilmişti komşular tarafından bidon bidon, dedim aha annem kesin zemzem suyu koydu buna içmedim tabi sol çaprazımda mini etekli sarışın bir kız oturuyor e haliyle gözde kayıyor içermiyim elim ayağım büzüşür şerefsizim. Neyse işte bir yandan sorularla boğuşuyorum bir yandan ölücem susuzluktan bir yandan şişede zemzem bana " Gel gel " der gibi bakıyor son 30 dakika baktım çokta soru var daha yapmadığım dedim ya Allah diktim ben şişeyi kafaya benim gözler parladı o mini etekli kız oldu rahibe kafamı kaldırmıyorum, soruları da nasıl çözüyorum varya sanki ilahi bir güç yardım ediyor 30 dakikada kırkı aşkın soru yaptım. Sonra işte çıktım sınavdan sırıtarak eve gidiyorum girdim eve soru çözümleri var televizyonda zemzemin gazıyla yaptığım tüm soruları doğru çıkıyor o doğru şu doğru bu doğru nasıl mutluyum. Dedim anneme " Anne iyi ki koymuşsun o zemzemi" dedi " Ne zemzemi zemzemi baban akşam yanlışlıkla içmiş " sonra gülsem mi o kadar kavrulduğu ma ağlasam mı bilemediydim. Kıssadan hisse iman gerek ama her şey kafada bitiyor arkadaş.

sinemada sevişmek

Aynısı başıma geldi, kız bir öptü neyse baktım işi abartıyor "Git lan" dercesine itledim, arkadaki gençler "Yuh olan var olmayan var" dercesine baksalar da sesleri çıkmadı. Rahat olun zaten ciddi düşünmüyordum.

sözlük

yalnızlıktan haz almak demektir, yazmak kadar okumanında eğlenceli olduğunu gösterir. Aslında ufak yaşlardaki çocuklara göre bir sözlük olsa fena olmaz okuyan bir toplum gelişir.

seks okulu diyalogları

"ilk ders boş, hocayı dövmüşler bırak beş dakika daha uyuyayım. "
"Şuna da versem geçicem. "