bugün

entry'ler (4586)

en seksi erkek mesleği

Mühendislik özellikle makine mühendisliği Ya da elektrik elektronik mühendisliğidir.

kadınlar neden açık giyinme gereksinimi duyar

Kaplumbağa deden.
Sana ne ki?

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Kendi halinde takılıyor etliye sütlüye karışmıyor.

bittiğini anladığın an

Kabullendiğimiz andır. Karşı tarafın gelmeyeceğini ve bizi istemediğini kabul ederiz. Sonra bir takım üzüntüler yaşanır toparlanılır istiklal marşı ve kapanış yaşanır. Bence Bir dönemi kapatıp yenisini açmaya hazırlanmanın ilk aşamasıdır bittiğini anladığımız an.

para var huzur yok

Her sabah üşenmeden true adlı yazarı gözünde canlandıran yazar. Başta gülüyordum o entrylerine ama şimdi kabak tadı verdi gibi. Yine de kendi bilir.

sözlük yazarlarının ruh halini anlatan görsel

görsel

yazarların sakinleşme hobileri

Açıp saçma sapan şeyler izlemek. Havuz yapımı gibi Ya da tüm eşyalarını düzenleyen temizleyen insanların videosu gibi.

aynı evde başkasıyla yaşamak istememek

Annemler şehir dışına uzun süreli gitmeye başladığından beri yalnız yaşamaya alıştım ve gerçekten evde kendimden başkasını istemiyorum sanırım.
Özellikle annemler geldiklerinde düzenim bozulmuş gibi hissediyorum. Eve asla misafir bile çağırmıyorum. Evde o kadar mutlu hissediyorum ki tek başıma.
O yüzden yaşadığım durumdur diyebilirim.

evlenilecek kadın burcu

Her burcun anlaştığı başka burç vardır. Örneğin Başak Burcunun zıt burcu balıktır. Bu yüzden çok tutkulu ilişki yaşarlar. O yüzden burçtan burca değişir bu durum.

1 78 boyundaki erkek

Genellikle 175+ hanımlar bu erkeklerden daha iri daha uzun durur.

sözlük yazarlarının göç haritası

Bayburt’tan Nevşehir’e Nevşehir’den Kayseri’ye göçmüşüz. Anadolu çomarıyız malsf.

anın görüntüsü

görsel

feyk hesapla kendini oylayan yazar

görsel

angel of attack

Aylardır söylüyorum ki ben ve kendisi at the heart of winter’ın feykiyiz.

günün şarkısı

Ragga Oktay-yeniden.

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

Damsız girebiliyorsa böyledir.
görsel

günaydın canımın içleri

Günaydın günaydın.
https://youtu.be/2HFeDPLjxBI

aç karnına sirke içmek

Bi kaşık suyun içine atınca onu da aç karnına içince metabolizmayı hızlandırdığını söylüyorlar.

razundara tjikuzu

Entrylerini gördükçe gözümde şöyle bir tip canlanıyor Allah affetsin.
görsel

doğan bebeğe söylenecek ilk söz

Oooo hoşgeldin ağam diyip kafa tokuşturulur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.