bugün

entry'ler (13)

sevgiliyle konuşamamak

egosal problemi olan insanların başına gelir. Sevgi bitmiştir belli ki. Değerden de saygıdan da eser kalmamıştır. işkenceden başka bir şey değildir bu sevgililik.

keşke insanların beynini yönetebilsem, doğru insanı yaratıp kendime aşık ettirirdim. üzüyor normal insanlar. Ben de üzeceğim bir gün...

delirdim.

sevgi

Sevgi neydi? Emekti. Bilmem neydi... diye girecek halimiz yok.

sevgi yemektir...

Söylenen yalanları yemektir. hak edilmeyen lafları, sözleri yemektir. Tükürdüğünü yalayıp yutmaktır. Sevgi alttan almaktır. Sevgi saygıdır. Ne kadar anlatılsa boş da; sevgi hak edene gösterilir.

Sevgi... uçurumun kenarında bekleyen uzun saçlı ve gecelikli kadındır. Melankoliyi hatırlatır.

uludağ sözlük abartılmış yazarlar sıralı tam liste

(bkz: kukla)

(bkz: milyonlarin bacisi)

ya allah gerçekten yoksa düşüncesi eşiği

Ergenlikte fitili ateşlenen eşiktir. Düşünmeye ve ciddi anlamda sorgulamaya 14-15 yaşlarında başlanır. Bu yaşlara kadar allah'ın cami minaresi, güneş, ay, kabe olduğu falan düşünülür. Ezanı allah'ın okuduğu bile düşünülür.

sanattan anlamayan birine sanatsal hediye vermek

Sanatınızın akımı sürrealizm ise ve siz o kişiye boş bir kağıt verirseniz yanlış sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Nereden bilsin o boş kağıtta evrendeki yerimizin anlatıldığını?

Risklidir riskli.

bi kereden bir şey olmaz denilen şeyler

Sigaradır. Bir kereden bir şey olmaz doğru. Ama bir kerede kalmalıydı. Bin kereden bir şey oluyor çünkü.

burak yılmaz ın topu oyunda tutamadığı pozisyon

insanı güldüren, yerden yere vurduran pozisyondur. Burak yanlışlıkla R2+L3 yapmıştır. Acil şifalar dilerim.

miley cyrus ın chicago konserinde giydiği kıyafet

Miley'nin ne kadar zevksiz olduğunu gösteren kıyafettir. O kıyafete siyah strapon daha uyumlu olurdu. Tarz değildir.

miley cyrus ın chicago konserinde giydiği kıyafet

Miley'nin ne kadar zevksiz olduğunu gösteren kıyafettir. O kıyafete siyah strapon daha uyumlu olurdu. Tarz değildir.

gece

Karizmatik bir zaman dilimidir. Yanılmıyorsam Van gogh'a göre gündüzden daha renklidir.

168 boyunda zeki karizmatik erkek

Kısa boylu erkektir. Zekası uzun ise bu açığı kapatabilir. Ancak hem 1.68 hem de karizmatik olmak pek de inandırıcı gelmedi.

21 kasım 2015 real madrid fc barcelona maçı

Real madrid'in bitap düştüğü maç. üzücü bir durum elbette oyuncular ve taraftaları için. Ancak eden bulur; hak ettiler demek ki bu hezimeti.

hoş geldiniz

"hoş buldum" ile kolayca cevaplanabilen bir karşılama cümlesi. iki kelimeden oluşur, son harfi z'dir. Ki bu harf latin alfabesinde de son harftir.