bugün

entry'ler (15)

çok yakışıklıyım beyler ne yapmam lazım

Öncelikle egona söyle çekilsin aradan seni göremiyoruz .

hoşlanılan kızın sizden hoşlanması

Dünyadaki en güzel hislerden biridir bence. Düşünsene o kadar insan varken senden hoşlanıyor ve aynı anda ikinizde birbirinizden hoşlanıyorsunuz. Deli gibi bir şey heralde ..

aşık olmak isteyen yazar

(bkz: ben)

Normalde bu işlere çok sıcak bakmam her şeyin bir zamanı olduğunu düşünüyorum. Ama artık çevremdeki ilişkilerin sıklığından yavaş yavaş içinde olmak istediğim durumdur.

lisedeki biyoloji hocası

Lise sonuna kadar aldığı parayı hak eden tek hocamdır kendisi. Onun dersi varsa o gün herkes derli toplu gelirdi okula korkudan. Ama onun anlattığı dersi kimse anlatamadı bize . Uğrayamadım mezun olduktan sonra selam olsun burdan.

türkiye gruptan çıkarsa götüme biblo sokarım

(bkz: neden biblo)

Biblo değil kaktüs sok kanka.

insanlar neden intihar eder

Yokluğunun bu dünyada kimseyi etkilemeyeceğini düşündüğü içindir.

kariyer için ilişkiyi bitirmek

Bunu yapan bir kadınsa çok takdir ettiğim durumdur. Çünkü ilerde o adam yüzünden arka plana attığın kariyerin gün geliyor senin tek uğraşın oluyor.

ben bu yazıyı sana yazdım

Neden ayrıldığımızı bile hatırlayamıyorum artık ne kadar acı. Yaz geldi gene görücem seni şu küçücük şehirde. Sizin evin oralara geldiğim zaman aklım hep sende acaba görür müyüm korkusu, rahat hissetmiyorum kendimi. Bana demiştin seninle kırgın ayrılmak istemiyorum diye bende o zaman gerçekten içimden geçenleri söyledim sana kırgın değilim sana için rahat olsun diye. Şuan neden böyle hissediyorum. Gene bu şehre geldiğim için mi gidince gene unutur muyum seni? Ne zamana kadar sürücek bu kısır döngü. Olalım desem sana olamıyoruz bunu çok iyi anladım ama böyle de içim rahat değil. Neden böyle be yoruldum artık ..

sözlük yazarlarının itirafları

Bu sıçtığımın dünyasında o kadar kötü insan varken niye ben ?! O kadar iyi geçen günlerin ardından illa dibe batmak zorunda mıyım. O günlere geri dönmek istiyorum çok mu geç bazı şeyler için ?

sözlük yazarlarının ruh halleri

Ne istediğimi kendiminde bilmediğim bir dönemdeyim yakın zamanda geçmesini bekliyorum.

sesini duymak için aradım

Bugünlerde yapmak istediğim ama cesaret bulamadığım eylem belki o arar diye bekliyorum...

baba dayağı yememiş kimse

Babadan dayak yememiş ama babanın anneyi dövme noktasına gelicek kadar kendinden geçtiğini görmüştür. Anne unutmuştur belki ya da öyle davranmaktadır ama çocuk salondaki parkede kırılan vazo izini her gördüğünde o günü hatırlar. Baba vazoyu anneye atmasın diye annenin önüne geçtiği günü hatırlar. Aradan yıllar geçer ve bazı şeyler hiç unutulmaz.

sözlük yazarlarının itirafları

Yalnızlığı sevdiğimi sanırdım. Ama sevmediğimi anladım bu sene. insanlara zorla gülmekten yanaklarım ağrıyor ve kalkıp gidesim geliyor bazen. Sonra yalnızlığım ve ben daha kötü bir arkadaş oluyoruz. Zaten toplasan 2-3 arkadaşım var. Onlarında çok umrunda değilim. Soruyorum ilk sene her zaman böyledir diyolar ama hiç umudum kalmadı be. Ne zaman geçicek bu zamanlar ben iyi değilim.

siyasetin bir yalan olması

Yalan değilde bence biz masum halk sadece çok az bir kısmını duyuyoruz konuşuyoruz dönen oyunlar dönüyor.

düşünmek istemediğin halde aklından çıkmayan insan

Böyle birinin olmamasının güzelliğinin kafa rahatlığı ...