bugün

entry'ler (31)

gitme demenin alternatif yolları

Ters psikoloji yapıp gitmesini söylemek veya hiçbir şey söylememek
Bu şekilde kaybetme korkun yokmuş gibi gözükür tabi gitmeyi gerçekten kafasına koymuş biri ya da birileri için hiç bir söz işe yaramaz orası ayrı...
Belki tehdit

hayatın gerçekten sıkıcı olması

Hayatın sıkıcı olduğu kanısına kapılmamak mümkün değil mesela düşünsenize 50 veya 60 yaşında ki bir insan için nasıl bir hal almıştır, empati kurmayı geç gün içerisinde şahit bile oluyoruz amcalar nineler teyzeler nasıl salmışlar, hayat içerisinde ki rekabetten vazgeçmişler sadece iç güdüsel faaliyetlerini yerine getiriyorlar ama ne olursa olsun bu hayattan keyif almak istiyorsan tek yapman gereken pozitif düşünmek, insan bedeni bu şekilde çalışır bardağın dolu kısmını görmek
Keyif aldığın yerde bulunmak keyif aldığın insanlarla vakit geçirmek keyif aldığın şeyleri yemek veya keyif aldığın şeylere ulaşabilmek için çabalamak
Hayat bir uğraştır hiç bir halt ayağına gelmez işte bu yüzden sıkıcıdır hayat...

ben kürte kız vermem diyen baba

Yerinde tutarlı ve doğru bir karar vermiş olan babadır, elbette bir baba evladının geleceğine doğru şekilde yön vermek isteyecektir.

macbook air

Bellek sıkıntısı yaşayabilirsiniz 120gb kadar bi depolama alanı mevcut
onun dışında eğer grafik tasarım vs. bölümlerde okuyorsanız okuldan alınan bir öğrenci belgesi ile büyük indirimlerle macbookunuza sahip olabilirsiniz lakin ben ufak bi pişmanlık yaşamadım değil, ne açıdan derseniz pro almak daha cazip geliyor artık fakat air'da işimi fazlasıyla görüyor.

yüz satır mesaja tamam anladım yazan kız

Sizi umursamadığı çok net bir biçimde bellidir kalbinde veya aklında başka biri vardır yahut yoktur ama sizi yinede beğenmiyordur, kadınlar erkekler gibi değildir bizler bazen duyguları yıpranmasın ay ayıp olmasın ayağına beğenmesek dahi durumu kurtarıcı hareketler yapabiliyoruz fakat kadınlar bu konuda oldukça katı olabiliyor, elbette genelleme yapmak doğru olmaz ama çoğu zaman ne yazık ki böyle.

tinder

Bodrumda bulunduğum sırada yunan adalarından eşleştiğim müthiş finlandiyalı bir kız vardı, kendisi orada bar kısmında falan çalışıyormuş ama samimi söylüyorum manken gibiydi, tabi ben durumu çok kestiremedim herşey aniden gelişti hala o kadar güzel bir dişi varlığın benimle eşleşmesine inanamıyor lakin bir yandan da cevap vermeye çalışıyordum kız bildiğin o düşündüğümüz konulara girmeye başladı daha sonra konu ülkeye gelince orada bi sohbet tekledi hemen akabinde uygulamadan düştüm ve girdiğimde sohbetin orada olmadığını görünce bir kez daha ülkeme ve abazalarına bol bol teşekkür ettim, çünkü baba bi engel yemiştim saygılar.

merhaba mesajına soru işareti yazan kız

En muhtemel ihtimalle o sohbet başlamadan bitmiş ve tıkanmış demektir fakat korkmayın bu sizden kaynaklı değil egosuna yenik düşmüş dişi şahıs bazlıdır, en kısa sürede ondan uzaklaşmanız gerekmektedir kısacası next next next.

yeni nesil erkeklerindeki piçlik eğilimi

Doğru bulduğum bir açıklama fakat bunun bir sebebi var
Piç erkekler yüzünden duygusal kendini normal olarak nitelendiren erkeklerimizde bu maske altına bürünmek zorunda kalıyor farzı misal çok sevdiğim ev arkadaşım, o kadar duygusal sevecen bir çocuktur ki kendisi kız arkadaşı çok değer verdiği için ondan ayrıldı bu da elbette sapıttı psikolojisini düzeltmek ve birazda intikam almak için literatürde fakboy adını verdiğimiz maskeyi taktı, ama hocam bunlar da gelip geçici yani lütfen.

ilk buluşmada hesabı sodexoyla ödemek

alfalığın dibini ekmekle sıyırır gibi, günümüzde her babayiğitten görmemiz gereken bir hareket.

ajdar anık

skype üzerinden ekleştiğimiz ufak bir diyalog yaşadığımız şahsı muhterem, sanırım hala ekli.

lüleburgaz

Belediye başkanının değişmesi ile birlikte çok daha hızlı gelişebiliceğine inandığım memleketim, çok severim uzun süre ayrı kalınca burnumda tüter
lokali pek meşhurdur lakin yeni avm açıldı ve içerisinde alkollü mekanlar barındırıyor belki lokalin akıbetini değiştirebilir bu husus
Sabahlara kadar kızlı erkekli bir şekilde rahatça gezebiliceğiniz
bol bol alkol tüketebiliceğiniz cana yakın insanları barındıran
kayda değer anılarımı yaşadığım yer.

evli kadınları ayartan yakışıklı genç

Tehlikeli bir husustur ortaya iki adet problem çıkar, evliliğin zedelenmiş olması ve yakışıklı gencin hayati durumu.

aynadaki gibi miyiz yoksa fotoğraftaki gibi mi

Fotoğrafta ki gibi ama arasında pek fazla bir fark olduğu söylenemez beyin sadece bu duruma alışır hepsi bu, hatta uzun bir süre fotoğraf çekilmeye başlayınca o haline de alışacaktır.

yakışıklı olduğunu anlama yolları

Gizliden sık sık aranmak, bir şekilde sosyal ortamlarda kesilmek
Kızların size açılması ve daha niceleri...

o şimdi ne yapıyor

Vallahi bir keresinde gerçekten çok alkollü olduğum bir vakit ciddi ciddi merak edip özelden aramıştım sonra ben olduğumu anlamıştı, atın ölümü arpadan olsun velhasıl kelam uyuyordu teknik olarak uyandırdım baya dost gibi sohbet etmiştik güzel anı olmuştu, uyuyorum diyip suratıma kapatabilirdi.

yakışıklı beylere tavsiyeler

Bence böyle lüzumsuz tavsiyelere gerek yok
Yakışıklı veya yakışıksız hayatta herkes çabaladığı kadar bir yerlere gelicektir şüphesiz aynı oranda o kadar gelişecektir.

şinasi kerim isimli erkeklerin ortak özellikleri

Fenasi kerim isminden feyz alınmış olma olasılığı epey yüksektir.

eski sevgiliye yazılan son mesaj

Exten next olmaz hayatında başarılar öptüm bye.

kadınların seksten hiç zevk almaması

Bu hususta genelleme yapılmasını doğru bulmuyorum, kimi kadın cinselliğe çok önem verirken kimisi çokta önemsemiyor olabilir ama bu zevk almadıkları anlamına gelmez, cinselliği doğru şekilde yaşamak ve yaşatmak gerekli ayrıca ten uyumuda önemli bundan ziyade fantezilerde mühim bir konu...

hardcore

Bunu seven bir partner ile deneyimlediğin takdirde çok güzel anılar biriktirmiş olabilirsin.
Tabi şu hususa dikkat etmek gerekir, öhö öhö ses yalıtımlı bir yeri tercih etmeniz şiddetle önerilir.