bugün

entry'ler (28)

uludağ sözlük sevgili aranıyor ilanları

o tam ihtiyacim olan baslik, cok sevindim ki ben.
neyse aradigim ozellikler ve bende bulunan ozellikler:
saci uzun olsun, 48-62 kilo arasi mumkunse buyuk memeli bir hanimefendi tercihimdir.
bunun disinda herhamgi bir fiziksel sartim yok hatta bunlar da esnetilebilir.
ayrica biraz konuskan olsun muzikten ve sinemadan edebiyattan mumkunse biraz anlasin. baska bir sartim yok gerisi zamanla anlasilir.

ben de fit sayilirim fiziksel anlamda bir sikinti yok yani ne cirkinim ne de yakisikli.
siyasetle hasir nesirim. edebiyati sever knut hamsun'a bayilirim. slavoj zizek'i sevmem karl korsch'u cok severim.
pek konuskan degilim, tembelim ama eglenceli olmadigim anlamina gelmesin bu. ayrica cok da fedakarim.

soyleyeceklerim bu kadar. taliplerimi beklerim esra erol'a basvurmadan.

habnir de mumkunse ilk iliskisi benle yasama gibi bir dusuncesi olmasin lutfen.
kistaslara uyan qizlar eqlesin.

biji serok obama

malum oldugu uzere ulkenin iq ortalamasi cok dusuk. bunun sonucunda da akp, ulkucu, kemalist gibi guruhlar var. bu guruhlara mensup insanlarin da algi kapasiteleri gayet dusuk zaten en basidinden bu konu hakkinda yazilan seyler bunu gosteriyor dolayisiyla kürtlerin biji serok obama demesini aciklamaya kimse kalkismasin; bosuna yorulmasin. hedef kitle aha karsimizda. iyimser olmaya gerek yok.
neyse isid kopeklerini besleyen devletin elemanlarinin elestirmeye hakki olmadigi, denge politikasi adini verdikleri kucak danslarini unutan bir toplumun soz soyleme yetkisinin bulunmadigi bir soylem deyip kapatayim.

kobane

topraklarını savunan insanlar terörist olduğuna göre bu dünya'daki her şey terörist veya türevleridir. dünya'yı kapatıp gidelim amk.

bir de çıkıp utanmadan haseke'den ilk göç dalgasındaki kürtler ypg'den kaçtı diyor kısa adam. ya hu bunların mantığı nasıl işliyor anlamıyorum ki? kendilerine bir dönüp bakamıyorlar mı? kıyaslama yetenkleri yok mu? hadi her şeyi geçtim bunlar yoksa bari aç oku bir iki şey de terör örgütü nedir ne değildir öğren.
bu mantıkla, bilgi, kibir ve gözü gönmüşlükle zor bir durum yaşanırsa türkiye için ülke batar, paramparça olur. yazık ya.

kürt açılımı

Sacmalik. Dogrusu gasp edilen kurd haklarinin iade edipmesi surecidir. Toprak sacmakmis. Hastirin lan. Kimin topragini kime veriyorsunuz got laleleri.

kerevizi patates sanan kiz

Ezik bir turkcu. Turkcuye laf edince kan beynine sicriyor. Zaten pek calismiyor, boyle durumlarda hepten yitik hale geliyor. Hatirladikca bunu sukrederim.

zekat

Zekamla yaptigim.

yak bisigara

Caylak olmus.
imdi yurek yirtilir.

türkçüyüz biz

Kucu kucularin lafi.

sözlükte kızlarla mesajlaşma taktikleri

Taktige gerek yok, cok basit zira.

akp seçimlerden sonra pkk ya özerklik verecek

Verilmeyecektir. Alinacaktir. Salaklar lutufmus gibi konusuyorlar bir de. Beyinsizler surusu.

türkiye kürtlere mezar olacak

varsa yureginiz kurdistan'a da bekleriz seklinde karsilik bulmus bir iddia. burada bunlari deyip icini rahatlatmakla olmaz sevgili kucu kucular. gidin de oralarda da deyin bunlari yoksa zavalli gibi gorunuyorsunuz valla ben diyeyim de.

soykırım yapmakla övünen faşist türk

ortalama bir turkiye vatandasidir.

3 mayıs

turkculerin uluma gunu.

yak bisigara

en sevdigim yazar. insanligi da gorusleri de tam bana gore.
bu kadar efendi, uslu olmasina ragmen neden hala bu yazara saldirip prim yapmaya calisanlar oldugunu da ayrica anlamiyorum. belli ki is cikmayacak buradan size, bu israr niye? cok acaip.

illedeben

(bkz: #23658780)
Sanirim agir kezbanlardan biri buradaki. Bir de kiskanc. Ustelik de ataerkil bir akli evvel.

adı ecem olan kızın bekareti

Suphesiz veletlere dert olmustur. Bu kadar bos beles insan nasil toplanmayi basarmis burada anlamak guc.

sözlükteki komünistler

Rumuz vermeleri gerekir. Ulkucu tosuncuklardan okunmaz hale gelmis sozluk; bari onlari takip edeyim de bir seyler okuyabileyim dogru duzgun.

kuran ı kerim i yakan ateist

günah işlemiştir.

sırrı süreyya önder

Sempatik bir adam. Ben seviyom valla.

dünyaya yön veren liderler

Abdullah öcalan bunlardan biridir.