bugün

entry'ler (13)

polise taş atan bursalı çocuklar

Adana'da korsan gösterilirde polis memurlarına sapanla taş ya da misket attıkları iddia edilen 6'sı çocuk 8 kişi toplam 44 yıl hapis cezasına mahkum oldu.

Haklarında Özel Yetkili Adana 7'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde ?silahlı terör örgütü adına suç işlemek, terör örgütünün propagandasını yapmak ve kamu görevlilerine görev yaptırmamak' suçundan dava açılan 6'sı çocuk 8 kişi karar duruşmasına çıktı. Tutuksuz yargılanan çocuklar ile tutuklu Kaya ve Güneş suçlamaları kabul etmeyerek beraatlarını istedi.

iHD Adana Şubesi'nin verilerine göre, en son 4 çocuğa verilen hapis cezalarıyla birlikte Adana'da son 1.5 yıl içinde 112 çocuk toplam 533 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

türban nedir sorunsalı

ugün birçok üniversiteli bayan arkadaşların kullandığı giysiye türban yakıştırması yapılması RESMEN BiR KELiME OYUNUDUR. Türban, BAŞÖRTÜSÜ değildir. Hala o kızlara onlar türban takıyor diyenler ya bu oyunun bir parçasıdırlar ve bilinçli hareket etmektedirler ya da bilgisizliklerinden dolayı belki istemeseler de bu oyuna düşmektedirler...

Türbanda sadece kafa kısmı özel bir desenli kumaşla veya kovuk şeklinde örtülür. Ön yaka, Göğüs kısmı ve Boyun kısmı açıkta kalacak şekilde kullanılır. Bu islama uygun değildir zaten. Boyun, yaka ve göğüs kısmı açık olduktan sonra islamiyet için bunu kullanmanın bir anlamı kalmaz.

elektrik kesilince herkesin aaa tepkisi vermesi

kesilsin yani noluyo ben anlamıyorum yani götünüzü yırtınca ne oluyo aamış ne aası yha yarn gelinde size b yi öğretiyim. sora 28 gün boyunca da alfabeyi :D .

polise taş atan bursalı çocuklar

ya ben bu çocukların işini anlayamıyorum nedir bu ya! kendi hayatlarını maffediyolar, gitsin okusunlar mesela bn ortadoğu teknik üniversitesinde(odtü'de) okuyorum buraya gelmemin nedeni ne? milleti taşlamamak :D okuyup adam olmak anlamıyom ben bunları gitsin okusunlaar sora kendileri okusun adam olsun onları taşlasınlar bakalım bun lar nasıl kızıyor.

iki ülkücü karşılasırsa olacaklar

iki ülkücü karşılaşırsa olacak şu: habire konusurlar ya iyi ya da kötü.

2011 eurovision şarkı yarışması

bence bu eurovision şarkı yarışmasına da hadise katılmalı bizi en iyi temsil eden şarkıcı bu bence hem güzel milletin gözünü kamaştırıyo hemde güzel söylüyor.

serdar ortaç ın ülkücü olması

ya neden ülkücü, alevi, sünni yada başka herhangi bir şey için adamların özel hayatına giriyolar ülkücü olsun bizene bize ne yararı var ya da yok ben anlayamıyorum .

kendinden bahsetmek

kendinden bahsetmek baskasından bahsetmek daha iyidir o baskasını iyi yada kötü elestireceğinize kendinizi kötü ya da iyi elestirmeliyiz ki kendi kötü yanlarımızı öğrenip düzeltelim ve iyi davranıslarımızı da daha da iyilestirelim.

hamsiyi çatal ve bıçakla yemek

hamsi karadenizlilere özgü bir yemektir ve onlar da çatal bıçakla yemiyor. bizde bir doğal bir insan olarak elimizle yemeliyiz. ama modern insanlara karısamam onlar rezil olmak istemezlerya dedikodu cıkmasını fln *

playstation çocukları zehirliyor

playstation çocukları zehirler fakat fazla oynarsak yani az oynarsak zehirlemez.

savaslar din ya da para icindir

Hayır ben bu yoruma katılmıyorum! çünkü savaşlar asla para veya din gibi şeyler için değildir, savaş milletin kurtarılması için, dinin kurtarılması için, paramızın gitmemesi için ve en önemlisi ise onurumuzun gitmemesi için vardır.

yaran facebook soruları

püskevit nerden icat oldu bilmiyorum ama nerden buluyolar bunları bilmiyorum gerçekten püskevitmiş, adam gibi bisküvi desene lan.

türk kızıyla evlenmek için sünnet olan marslı

insan "ne olursa olsun" başta da dediğiniz gibi uazylıya da konar dünyalıyada ya da bir sürüngene farketmez * . Gönül bu , bu kızın gönlüde uzaylıya konmuş, uzaylıda onu seviyor. yani aşk uğruna evren yasasını çiğneyen iki kişi görüyoruz burda. Ne kadar ilginç de olsa ders verici bir yazı bu.