bugün

entry'ler (17)

halı sahada maç kazandıran taktikler

az da olsa futbol beyni olan kişilerden kurulması gerekir. aksi taktirde 1 futbol özürlü arkadaş tüm takımı batırabilir de.

eski sevgilimi unutamıyorum ne yapmalıyım

@10 olay unutma meselesi değil. onu sevmek bana kalsa dünyanın en güzel şeyi. iki elin parmaklarından fazla kızla bir şeyler yaşadım belki bu dönemde ama eski sevgilimi öpmeye kıyamayan da yine bendim. unutmak değil mesele, nasıl devam eder hayat böyle

@5 başka birisi var belki benim anlattığım kızı sevdiğimden çok beni seven. ama olmuyor uzun lafın kısası

sanırım her insanın hayatına 1 kişi giriyor ve sonra dünyaları sikse de dünyalar onu sikse de aklından, kalbinden atamıyor. benimki de o olması lazım.

yorgunum ve ağrılar

kırıklarım var...

16'sında yıldönümümüz olacak kendisinin 8-9 aylık,benim ise yaklaşık 1 aylık ilişkim olan ancak hala her içtiğimde, her yattığımda aklıma gelen unutamadığım kız. ortamlarımız aynı, sürekli gördüğüm, sevgilisini tanıdığım, sevgilimle yakın arkadaş olmasına rağmen unutamadığım, bu döngüde kilitlenip kalan biriyim. biri de çıkıp derse ki ulan oruspu çocuğu madem unutamadın niye başkasıyla çıkıyorsun? haklıdır. ancak böyle kendi kendini yerken belki görmezden gelebilirim diyor duygularını insan

bakire kalamamış kızlar için yalan önerileri

ne yalana ne cerrahi operasyona gerek var zannımca. günümüz evlilikleri ve ilişkilerinde bakireliğin pek önemi kalmadığını düşünüyorum. önemi kalan bir çevrede büyümüş bir kız ise zaten bakireliğini vermeye cesaret edememiş kızdır ve böyle bir şeye ihtiyacı olmaz.

sınava mini etekle gelen kız

o ana kadar çok daha güzeliyle sevişseniz de dünyanın en güzel bacakları gibi gelen bacaklara sahip kızdır.

8 ay sonra özlendiniz mesajı atan kız

o geceyi özlemiş olması kuvvetle muhtemeldir. erkek ya da kız uzun süre sonra böyle mesaj atıyorsa ya hiçbir şey yaşanmaz ya da o gece olduğu kadar tekrarlanmaya çalışılır ve yeniden aralar açılır. boşlukta kalmanın çırpınışıdır.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

sabaha yetiştirilen işler, yetersiz alkol tüketimi, yetersiz keyif yapılacak boş zaman, sevgilisiyle arasındaki sorunlar ve bunların hepsinden önemlisi artık sıkılmış olması.

üç adam ın yeni mng reklamı

komik olmaması üstüne her kanalda üst üste sürekli gösterilmesiyle bıkkınlık veren reklam. zaten komik olmayan bir şeye denk gelmek az izlenilen televizyonu kapatma sebebi olabiliyor.

sözlük erkeklerinin bugünkü kıyafetleri

normal günlerde kazak kot ikileminde devam eden giyim.

kaan boşnak

gerçekten samimi ve güzel sesli dinlenilesi bir şarkıcı. özellikle yorgunum ve ağrılar , kediler dinlenilesi

13 kasım 2014 bayern münih fenerbahçe ülker maçı

güzel maç olacağı kesin seyredilesi müsabaka.

sözlük yazarlarının favori çorbaları

mercimek, mantar, ezogelin, kremalı tavuk çorbası.

kim kardashian ın götü

gereksiz büyük ama arzulanasıdır. iyi günler

akp döneminde televizyon ekranları

adamına göre şerbet politikasını izlemektedirler.